Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ transparent led wall display ] Eşleşme 236 Ürünler.
P6 5000CD IP67 Şeffaf Esnek Film Ekranı, Cam Perde Duvarı LED Ekranı
| Anahtar kelime: | Şeffaf esnek film ekranı |
|---|---|
| Çalışma voltajı: | DC5V |
| Renk: | Tam renk |
7500cd/m² Parlaklık Drone LED Ekran IP65 Su Geçirmez 100000 Saat Ömür Festival ve Stadyumlar İçin
| Ekran boyutu: | Özelleştirilmiş, Özel Yapılmış, 5m x 3m, |
|---|---|
| Tüp çip rengi: | tam renk |
| Kullanım: | Dış mekan, kapalı, yarı dışa dönük |
LED drone ekranı, dış LED ekranı, su geçirmez LED ekranı, 3D ışık gösterisi ekranı
| Ekran boyutu: | Özelleştirilmiş, Özel Yapılmış, 5m x 3m, |
|---|---|
| Tüp çip rengi: | Tam renkli |
| Kullanım: | Dış mekan, kapalı, yarı dışa dönük |
Esnek Film Tipi LED Şeffaf Ekran P5 Cam Pencereler için Ticari Kullanım
| Packaging Details: | Carton or Wooden |
|---|---|
| Delivery Time: | 5~15Days |
| Payment Terms: | T/T,Western Union |
Tam Renkli IP65 Şeffaf Izgara Ekranlar P2.6 Sergi Salonu Cam Dış Mekan Bina Penceresi Led Ekran
| İsim: | LED ızgara ekranı |
|---|---|
| Dolap Boyutu: | Özelleştirilmiş |
| IP Derecelendirmesi: | IP40 |
LED Şeffaf Film Ekranı ile Cam Pencere Video Oynatma Tam Renkli İç Mekan Reklam Ekranı
| Packaging Details: | cartoons or wooden |
|---|---|
| Delivery Time: | 5-15 days |
| Payment Terms: | T/T,Western Union |
Esnek LED Şeffaf Film Ekranı P4 Yapışkan Pencere Ekranı İç mekan Tam Renkli Cam Reklam LED Panelli
| Packaging Details: | Carton or Wooden |
|---|---|
| Delivery Time: | 5~15Days |
| Payment Terms: | T/T,Western Union |
SMD1314 Kapalı P6 LED Ekran Filmi, Yapışkan LED Şeffaf Film Ekranı
| İsim: | Yapışkan LED şeffaf film ekranı |
|---|---|
| OEM veya ODM: | Evet |
| Spesifikasyon: | Video duvarı |
Perakende Mağazalar ve Alışveriş Merkezleri için Video Animasyon, Metin ve Görüntü Görüntüleme Fonksiyonlu LED Şeffaf Film Ekran
| Kabine boyutu: | Özelleştirilmiş |
|---|---|
| Maksimum güç: | 600W/m² |
| Ağırlık: | 4kg/m² |
92% geçirgenliği olan esnek LED Ekran 16 bit Gri Ölçeği ve 160° Görme Açısı İçerideki Reklam için
| Kullanım: | T/T, Paypal, Western Union, Alipay |
|---|---|
| Malzeme: | bilgisayar |
| Ürün adı: | LED şeffaf film ekranı |

