Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ transparent led wall display ] Eşleşme 226 Ürünler.
Etkileşimli Reklam Fuar Alanları için LED Holografik Projeksiyon Ekranı Şeffaf 3D Holografik Görünmez Ekran
| Parlaklık: | 3000 nit |
|---|---|
| Ürün adı: | Holografik Ekran |
| Bitti: | Kuşgözü, Motorlu, Hızlı Katlama |
Led Şeffaf Film Ekranı P5 Esnek Şeffaflık Kristal Esnek Pencere Alışveriş Merkezi için Kendi Yapıştırıcı Cam
| Çalışma sıcaklığı: | -20 ℃ ~+65 ℃ |
|---|---|
| Panel ağırlığı: | 4kg |
| Özellik: | Kolay kurulum |
P3.9 RGB Reklam Cam Pencere 1000*1000 mm İç mekan Su geçirmez Şeffaf Şebeke Ekranı LED ızgara ekranı
| Çalışma sıcaklığı: | -20 ~+60 ºC |
|---|---|
| Panel boyutu: | 1000mm x 1000mm |
| Çalışma voltajı: | DC5V |
P25 DC12V Drone Gösterisi için Yüksek Şeffaf Uçan LED Mesh LED Ekranı
| Marka: | Mucize fasulyesi |
|---|---|
| Ürün Adı: | XH-P25 |
| IP Derecelendirmesi: | IP67 |
Kapalı P10 RGB Tam Renkli LED Holografik Ekran Şeffaf Reklamcılık Büyük Ölçekli Sergiler
| Kendinden yapışkanlı: | Evet |
|---|---|
| Gerilim: | 110-240V |
| Arayüz: | 3m/5m/7m |
Yüksek Parlaklıklı Şeffaf Ekran P6 Tam Renkli Cam Duvar LED Ekranı
| İsim: | şeffaf ekran |
|---|---|
| Parlaklık: | 3000nit |
| Lamba boncuk: | 2121 |
LED Şeffaf Film Ekran 220V P6 Ultra İnce, Yüksek Parlaklık, Kolay Kurulum Reklam
| İsim: | Süper ince şeffaf LED ekran filmi |
|---|---|
| OEM veya ODM: | Evet |
| Piksel perdesi: | P6 |
P5 Kapalı Tam Renkli Şeffaflık Ekran LED Şeffaf Film Ekranı Esnek Yapışkanlı Video Duvar
| Boyut: | 240*1000mm |
|---|---|
| IP derecesi: | IP67 |
| Ömür: | 100000 saat |
P6 LED Şeffaf Ekran Yüksek Parlaklık Cam Ekran Enerji tasarrufu LED Ekran Arasından Görün Alışveriş Merkezi Pencere Reklam Bina Cephesi Medya Ekranı İçeride Dışarıda Kullanım
| İsim: | Yapışkan şeffaf LED ekran filmi |
|---|---|
| Ekran tipi: | L/C,T/T |
| Piksel tarzı: | P6 |
Led Nokta Işık Ekranı P100 Su Geçirmez DMX SPI LED Mesh Ekran
| Gri ölçek: | 16bit |
|---|---|
| Piksel yoğunluğu: | Özelleştirilmiş |
| Ekran Boyutu: | Özelleştirilebilir |

