Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ transparent led wall display ] Eşleşme 232 Ürünler.
P41.5 Tam Renkli LED Mesh Ekran Dış Mekan IP67 Şeffaf Reklam ve Etkinlik Görselleri için Suya Dayanıklı Esnek Perde
| Uzak Cihaz Yönetimi: | Uzaktan İçerik Yönetimi |
|---|---|
| Tedarikçi Türü: | ODM, OEM |
| Gerilim: | 12V |
Katlanabilir RGB Tam Renkli DMX SPI LED Piksel Mesh Ekran Cephe Bina Aydınlatması İçin
| İsim: | Piksel örgü ekranı |
|---|---|
| Kabine boyutu: | Özelleştirilmiş |
| IP derecesi: | IP67 |
Bina Fasad Işığı P125 DC12V RGB Led Mesh Ekran Dışarı DMX512 Yapı için Esnek Led Perde
| Malzeme: | Pc |
|---|---|
| Ürün adı: | LED örgü ekran |
| İsim: | XH-H2503P12(RGB)-P125 |
P20 Creative LED Uçan Ekran DC12V Eğlence Gösterileri için 3 boyutlu Drone Ekranı Şehir Etkinlikleri, Tema Parkları LED Hava Gösterisi Ekranı
| Modül Boyutu: | 1000*1000mm, |
|---|---|
| Çözünürlük: | Yüksek çözünürlük (modele göre değişir) |
| Kurulum Yöntemi: | Duvara monte/Tavana monte/Askı |
P15 LED Uçan Sihirli Halı Ekranı Taşınabilir Drone Yumuşak Ekran Uçan Ekran LED Video Perde Bayrak Perde
| Güç Kaynağı voltajı: | DC 12V, Dalgalanma < 100m |
|---|---|
| Kabin Ağırlığı: | 4kg/㎡ |
| Hava koşullarına dayanıklılık: | Suya ve Toza Dayanıklı |
Açık IP67 15mm Pc Drone Uçan LED Ekran Küçük Işık Gösterisi Dekorasyonu için sanatsal atomosfer için
| Görüntüleme türü: | Neden olmuş |
|---|---|
| Kullanım ortamı: | Ticari Kullanım, Reklam Gösterimi |
| Biraz: | 16 bit |
Özel Tam Renkli Şeffaf Ekran Yapı Cepheleri / Cam Perde Duvarları İçin
| Ekran boyutu: | Özelleştirilmiş |
|---|---|
| Çip Rengi: | Tam renk |
| Kullanım: | Dış mekan, kapalı, yarı dışa dönük |
P15 Ultra ince tekstil LED Yumuşak ekran Dışarıda kaldırma Sihirli Halı Ekranı Uçan Drone Şeffaf Ekran Dijital Poster
| Ekran Boyutu: | 2*4 m |
|---|---|
| Parlaklık: | 4500cd |
| Depolama Sıcaklığı: | -20 ℃ ~ 60 ℃ |
LED Şeffaf Film Ekranı P4 DC5V 100000h Reklam Video Duvarı için Özel 1314RGB
| Marka: | Mucize fasulyesi |
|---|---|
| Ürün Adı: | XH-P4 |
| Garanti: | 1 yıl |
SMD1010 6.25mm 16bit, Işık yayan çip, mikron seviyesinde bir ışık kaynağı kullanır ve dört-bir arada paketleme yöntemini benimser. Başka elektronik bileşen yoktur.
| Boyut Mevcut: | Beyaz&Gri&Siyah |
|---|---|
| Parlaklık: | 5000 nit |
| Boyut: | 1500mm*250mm |

