Wszystkie produkty
słowa kluczowe [ transparent led wall display ] dopasowanie 226 produkty.
Zewnętrzny ekran LED latającego drona IP67 15 mm do małej dekoracji świetlnej dla artystycznej atomosfery
| Typ wyświetlacza: | Prowadzony |
|---|---|
| Środowisko użytkowania: | Użytek komercyjny, wyświetlanie reklam |
| Fragment: | 16-bitowy |
Zindywidualizowany pełnokolorowy ekran przejrzysty dla fasad budynków / ścian szklanych
| Wymiar ekranu: | Dostosowane |
|---|---|
| Kolor chipa: | Pełny kolor |
| Stosowanie: | Outdoor, wewnętrzny, pół-outdoor |
P15 Ultracienka Tekstylna Miękka Ekran LED do Zewnętrznych Zastosowań, Podwieszany, Magiczny Dywan, Wyświetlacz, Dron Latający, Przezroczysty Ekran, Cyfrowy Plakat
| Rozmiar ekranu: | 2*4 m |
|---|---|
| Jasność: | 4500 cd |
| Temperatura przechowywania: | -20 ℃ ~ 60 ℃ |
SMD1010 6,25mm 16bit, Chip emitujący światło wykorzystuje źródło światła na poziomie mikronów i przyjmuje metodę pakowania cztery w jednym. Brak innych elementów elektronicznych.
| Dostępny rozmiar: | Biały i szary i czarny |
|---|---|
| jasność: | 5000 nitów |
| Rozmiar: | 1500 mm * 250 mm |
Jasność 2500 cd 70% Przezroczystości 1000*1000mm Wewnętrzny Ekran Kratowy Wynajem P3.9 Ekran Led Kratowy
| Poziom ochrony: | IP45 |
|---|---|
| Kolor: | Pełny kolor |
| Skala szarości: | 16-bitowy |
P6.25 Najwyższa przepuszczalność może sięgać 95%, nie wpływając na codzienne oświetlenie, wystarczy delikatnie przykleić ekran membranowy, a następnie podłączyć sygnał i zasilanie.
| Dostępny rozmiar: | Biały i szary i czarny |
|---|---|
| jasność: | 5000 nitów |
| Rozmiar: | 250 mm * 1000 mm |

