Alle producten
zoekwoorden [ transparent led wall display ] overeenkomen 226 producten.
Het openluchtip67 15mm Pc-Hommel Vliegende LEIDENE Scherm voor Klein Licht toont Decoratie voor artistieke atomosphere
| Weergavetype: | Geleid |
|---|---|
| Gebruiksomgeving: | Commercieel gebruik, reclameweergave |
| Beetje: | 16 bits |
Gepersonaliseerd volledig kleur transparant scherm voor gebouw gevels / glazen gordijn muren
| Schermdimensie: | Op maat |
|---|---|
| Chip Color: | Volle kleur |
| Gebruik: | Buiten, binnen, semi-outdoor |
P15 Ultra-Dun Textiel LED Zacht Scherm Buiten Hijsbaar Magisch Tapijt Display Drone Vliegend Transparant Scherm Digitale Poster
| Schermgrootte: | 2*4m |
|---|---|
| Helderheid: | 4500cd |
| Opslagtemperatuur: | -20 ℃ ~ 60 ℃ |
SMD1010 6.25mm 16bit,De lichtemitterende chip maakt gebruik van een lichtbron op microniveau en gebruikt een vier-in-één verpakkingsmethode.
| Beschikbare maat: | White&Grey&Black |
|---|---|
| Helderheid: | 5000 nits |
| Maat: | 1500 mm * 250 mm |
2500cd Helderheid 70% Transparantie 1000*1000mm Indoor Grille Scherm Verhuur P3.9 Led Scherm Grille Scherm
| Beschermingsniveau: | IP45 |
|---|---|
| Kleur: | Volle kleur |
| Grijsschaal: | 16 bit |
P6.25 De hoogste transmissie kan 95% bereiken, zonder de dagelijkse verlichting te beïnvloeden, gewoon de membraanscherm lichtjes opplakken en vervolgens het signaal en de voeding aansluiten.
| Beschikbare maat: | White&Grey&Black |
|---|---|
| Helderheid: | 5000 nits |
| Maat: | 250 mm * 1000 mm |

