Alle producten
zoekwoorden [ transparent led wall display ] overeenkomen 226 producten.
Transparante Holografische 3D LED Film Reclame LED Display Glas Zelfklevend Super Slank Led Scherm voor Glazen Raam
| Pixels: | 3,91 mm |
|---|---|
| Projectietype: | Voor en Achterprojectie |
| Uitzending: | 95% |
Flexible P25 Flag Banner Outdoor Ultra Transparent Drone Show Reclame LED Magic Carpet MeshVliegend LED Display Screen
| Helderheid: | Instelbaar, tot 5000 nits |
|---|---|
| Modulegrootte: | 1000*1000mm, |
| Voeding: | navulbare lithiumbatterijen |
Flexibele Transparante Holografische 3D LED Film LED Display Glas Lijm Super Dunne LED Scherm voor Glazen Raam
| Pixels: | 3,91 mm |
|---|---|
| Projectietype: | Voor en Achterprojectie |
| Doorlaatbaarheid: | 95% |
P2.5 Hoge transparantie Venster Reclame Holografische LED-scherminimatie App/WiFi Control Intelligente transparante film
| Filmkleur: | Transparant |
|---|---|
| Zelfklevend: | Ja |
| RefreshRate: | Guangdong, China |
IP67 waterdicht LED-maascherm transparant modulair scherm voor reclame voor vaste muren en glazen gordijnen
| Pixelafstand: | 31 mm |
|---|---|
| Levensduur: | 30.000 uur |
| Weergavefunctie: | Video |
P20 DC12V Zeer transparant vliegend LED Mesh LED-scherm voor Drone Show
| Merk: | Wonderboon |
|---|---|
| Productnaam: | XH-P20 |
| IP-classificatie: | IP67 |
P40 Transparant vliegend LED-display met drone-filmscherm Oplaadbare vliegende digitale projectie High-Impact Event Show
| Merk: | Wonderboon |
|---|---|
| Productnaam: | XH-MTLEDS12-P40 |
| IP-classificatie: | IP67 |
Hoge helderheid P125 LED Mesh Screen Waterdicht IP67 Voor buiten gevel reclame
| Naam: | LED -maasscherm |
|---|---|
| kastgrootte: | Op maat |
| IP -beoordeling: | IP67 |
RGB 1000*1000mm Transparante roosterschermen P2.6 tentoonstellingszaal Glas Buitenbouw Venster Led Display Screen
| Merk: | Wonderboon |
|---|---|
| Productnaam: | XH-P3.9 |
| LED-lichtgevende buis: | SMD1921 |
IP67 Waterdicht RGB Pixel LED Mesh Scherm Buiten P83 LED Mesh voor Pixelscherm Puntlicht & Videowall
| Materiaal: | Pc |
|---|---|
| Productnaam: | LED -maasscherm |
| Naam: | XH-CXG2001S-P83 ((RGB)) |

