Όλα τα Προϊόντα
λέξεις-κλειδιά [ transparent led wall display ] αντιστοιχία 235 προϊόντα.
Διαφανής πτητική οθόνη LED με οθόνη μαγικού χαλιού Drone οθόνη ταινίας LED οθόνη επαναφορτιζόμενη για εξωτερική διαφήμιση
| Όνομα: | Οθόνη LED drone |
|---|---|
| Μέγεθος ντουλαπιού: | Προσαρμοσμένο |
| Διαβάθμιση IP: | IP67 |
High Brightness Transparent Flexible LED Display Film Outdoor Application Glass Window and LED Screen
| Μέγεθος γραφείου: | προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Βαθμολογία IP: | IP67 |
| Διάμετρος: | 20mm |
P25 Υπερ λεπτή διαφανής οθόνη DC12V IP68 288W για αθλητικά αγωνιστικά εκδηλώσεις εορταστικές γιορτές τελετές
| Μέθοδος Εγκατάστασης: | Εγκατασκευή με τοίχο/εγκατασκευή με οροφή/εξαρτήματα |
|---|---|
| Θερμοκρασία χρώματος: | Προσαρμόσιμο |
| Διάρκεια ζωής: | 100000 Ώρες |
P2.5 Ολογραφική Αόρατη Οθόνη Λεπτή και Ελαφριά 3D Οθόνη LED που Πετάει Ολογραφική Διαφανής Οθόνη
| ΜΕΓΕΘΟΣ: | Προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Όνομα προϊόντος: | Ολογραφική οθόνη |
| τεχνολογία: | Τεχνολογία εικονικής απεικόνισης |
Διαφανής ολογραφική 3D LED ταινία διαφήμισης LED οθόνη γυαλί Super Slim LED οθόνη για γυάλινο παράθυρο
| Pixels: | 3,91 χιλιοστά |
|---|---|
| Τύπος προβολής: | Μπροστινό και πίσω μέρος προβολή |
| Μετάδοση: | 95% |
Ευέλικτη σημαία P25 Banner Εξωτερικού χώρου Εξαιρετικά διαφανής διαφήμιση Drone Show LED Μαγικό χαλί Mesh Οθόνη LED Flying LED
| Λάμψη: | Ρυθμιζόμενο, έως 5000 nits |
|---|---|
| Μέγεθος ενότητας: | 1000*1000mm, |
| Τροφοδοτικό: | επαναφορτιζόμενες μπαταρίες λίθιου |
Ευέλικτη Διαφανής Ολογραφική 3D LED Μεμβράνη Οθόνη LED Γυαλί Αυτοκόλλητο Εξαιρετικά Λεπτή Οθόνη LED για Γυάλινο Παράθυρο
| Pixels: | 3,91 χλστ |
|---|---|
| Τύπος προβολής: | Μπροστινό και πίσω μέρος προβολή |
| Διαπερατότητα: | 95% |
P2.5 Οθόνη LED για Διαφήμιση Παραθύρων Υψηλής Διαφάνειας με Ολογραφικό Εφέ και Έλεγχο μέσω Εφαρμογής/WiFi Έξυπνο Διαφανές Φιλμ
| Κινηματογραφικό χρώμα: | Διαφανής |
|---|---|
| Αυτοκόλλητο: | Ναί |
| ανανεωτικό ποσοστό: | 60Hz |
IP67 Πυρόστερη οθόνη LED Mesh Διαφανής Μοδική οθόνη για διαφήμιση στερεών τοίχων και γυάλινων κουρτίνων
| Pixel Pitch: | 31 χιλιοστά |
|---|---|
| Διάρκεια ζωής: | 30.000 Ώρες |
| Λειτουργία εμφάνισης: | Βίντεο |
P20 DC12V Υψηλής διαφάνειας ελεγχόμενη οθόνη οθόνης LED για drone show
| Μάρκα: | Θαύμα φασόλι |
|---|---|
| Όνομα προϊόντος: | XH-P20 |
| Αξιολόγηση IP: | IP67 |

