Όλα τα Προϊόντα
λέξεις-κλειδιά [ transparent led wall display ] αντιστοιχία 237 προϊόντα.
Ηθόνη διαφανούς ταινίας LED P4 DC5V 100000h Προσαρμοσμένη 1314RGB για διαφημιστικό τοίχωμα βίντεο
| Μάρκα: | Θαύμα φασόλι |
|---|---|
| Όνομα προϊόντος: | XH-P4 |
| Εγγύηση: | 1 έτος |
Π3.9 Υψηλής φωτεινότητας RGB LED Εικονίδιο πλέγματος Διαφανής διαφημιστική οθόνη για εμπορικά κέντρα Κοσμηματοπωλεία Διακόσμηση παραθύρων
| Pixel Pitch: | 3,9 χιλιοστά |
|---|---|
| Τάση λειτουργίας: | DC12V |
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -20°C έως 60°C |
SMD1010 6.25mm 16bit, Το τσιπ εκπομπής φωτός χρησιμοποιεί μια πηγή φωτός μικρομέτρων και υιοθετεί μια μέθοδο συσκευασίας τεσσάρων σε ένα. Δεν υπάρχουν άλλα ηλεκτρονικά
| Διαθέσιμο μέγεθος: | White&Grey&Black |
|---|---|
| Λάμψη: | 5000 NIT |
| Μέγεθος: | 1500mm*250mm |
Ζεστό προϊόν Ευέλικτο P6.25 Διαφανές Ολογραφικό LED Φιλμ Διαφήμιση LED Εμφάνιση Γυαλί Ελλειμματικό Led Screen για γυάλινο παράθυρο
| Ελεγχος: | Nova, Kalet |
|---|---|
| Διαχείριση συσκευών εξ αποστάσεως: | Απομακρυσμένη διαχείριση περιεχομένου |
| Υλικό: | Led |
2500cd φωτεινότητα 70% διαφάνεια 1000*1000mm Εσωτερική Εικονική Εικονική Εικονική Εικονική Εικονική Εικονική Εικονική
| Επίπεδο προστασίας: | IP45 |
|---|---|
| Χρώμα: | Πλήρες χρώμα |
| Γκρίζα κλίμακα: | 16 bit |
Full Color IP67 Waterproof P100 Outdoor LED Mesh Screen Ευέλικτη δικτυωτή κουρτίνα που προσφέρει υψηλή φωτεινότητα και διαφάνεια για εξωτερικούς χώρους
| Διαχείριση συσκευών εξ αποστάσεως: | Απομακρυσμένη διαχείριση περιεχομένου |
|---|---|
| Τύπος προμηθευτή: | ODM, OEM |
| Δυναμικό: | 12V |
P6.25 Η υψηλότερη διαπερατότητα μπορεί να φθάσει το 95%, χωρίς να επηρεάζεται η καθημερινή φωτιστική, απλά κολλήστε Τοποθετήστε την οθόνη της μεμβράνης ελαφρώς, και μετά συνδέστε το σήμα και την παροχή ενέργειας.
| Διαθέσιμο μέγεθος: | White&Grey&Black |
|---|---|
| Λάμψη: | 5000 NIT |
| Μέγεθος: | 250mm*1000mm |

