Alle producten
zoekwoorden [ transparent led wall display ] overeenkomen 237 producten.
Het LEIDENE Transparante Filmscherm P4 DC5V 100000h paste 1314RGB aan voor de Reclame van Videomuur
| Merk: | Wonderboon |
|---|---|
| Productnaam: | XH-P4 |
| Garantie: | 1 jaar |
P3.9 Hoge Helderheid RGB LED Traliescherm Transparante Reclame Display voor Winkelcentrum Juwelier Raamdecoratie
| Pixelhoogte: | 3,9 mm |
|---|---|
| Bedrijfsspanning: | DC12V |
| Bedrijfstemperatuur: | -20°C tot 60°C |
SMD1010 6.25mm 16bit,De lichtemitterende chip maakt gebruik van een lichtbron op microniveau en gebruikt een vier-in-één verpakkingsmethode.
| Beschikbare maat: | White&Grey&Black |
|---|---|
| Helderheid: | 5000 nits |
| Maat: | 1500 mm * 250 mm |
Heet product Flexibel P6.25 Transparant holografisch LED-filmreclame LED-displayglas Zelfklevend ledscherm voor glazen raam
| Controle: | Nova, Kalet |
|---|---|
| Verwijderde apparaatbeheer: | Content Management op afstand |
| Materiaal: | Geleid |
2500cd Helderheid 70% Transparantie 1000*1000mm Indoor Grille Scherm Verhuur P3.9 Led Scherm Grille Scherm
| Beschermingsniveau: | IP45 |
|---|---|
| Kleur: | Volle kleur |
| Grijsschaal: | 16 bit |
Het volledige Kleurenip67 Waterdichte P100 Openlucht LEIDENE Flexibele Netwerkgordijn Netwerkscherm biedt Hoge Helderheid en Transparantie voor Buiten
| Verwijderde apparaatbeheer: | Content Management op afstand |
|---|---|
| Leverancierstype: | ODM, OEM |
| Spanning: | 12V |
P6.25 De hoogste transmissie kan 95% bereiken, zonder de dagelijkse verlichting te beïnvloeden, gewoon de membraanscherm lichtjes opplakken en vervolgens het signaal en de voeding aansluiten.
| Beschikbare maat: | White&Grey&Black |
|---|---|
| Helderheid: | 5000 nits |
| Maat: | 250 mm * 1000 mm |

