Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ transparent led wall display ] Eşleşme 237 Ürünler.
LED Şeffaf Film Ekranı P4 DC5V 100000h Reklam Video Duvarı için Özel 1314RGB
| Marka: | Mucize fasulyesi |
|---|---|
| Ürün Adı: | XH-P4 |
| Garanti: | 1 yıl |
P3.9 Yüksek Parlaklıklı RGB LED ızgara ekranı Alışveriş merkezi için şeffaf reklam ekranı Mücevher mağazası penceresi dekorasyonu
| Piksel Aralığı: | 3,9 mm |
|---|---|
| Çalışma Gerilimi: | DC12V |
| Çalışma Sıcaklığı: | -20°C ila 60°C |
SMD1010 6.25mm 16bit, Işık yayan çip, mikron seviyesinde bir ışık kaynağı kullanır ve dört-bir arada paketleme yöntemini benimser. Başka elektronik bileşen yoktur.
| Boyut Mevcut: | Beyaz&Gri&Siyah |
|---|---|
| Parlaklık: | 5000 nit |
| Boyut: | 1500mm*250mm |
Sıcak Ürün Esnek P6.25 Şeffaf Holografik LED Film Reklam LED Ekran Cam Pencere için yapıştırıcı LED Ekran
| Kontrol: | Nova, Kalet |
|---|---|
| Uzak Cihaz Yönetimi: | Uzaktan İçerik Yönetimi |
| Malzeme: | Neden olmuş |
2500cd Parlaklık %70 Şeffaflık 1000*1000mm Kapalı Izgara Ekranı Kiralama P3.9 Pantalla Led Izgara Ekranı
| Koruma seviyesi: | IP45 |
|---|---|
| Renk: | tam renk |
| Gri ölçek: | 16bit |
Dış Mekan için Yüksek Parlaklık ve Şeffaflık Sunan Tam Renkli IP67 Su Geçirmez P100 Dış Mekan LED Mesh Ekran Esnek Örgü Perde
| Uzak Cihaz Yönetimi: | Uzaktan İçerik Yönetimi |
|---|---|
| Tedarikçi Türü: | ODM, OEM |
| Gerilim: | 12V |
P6.25 En yüksek geçirgenlik %95'e ulaşabilir, günlük aydınlatmayı etkilemeden, sadece membran ekranı hafifçe yapıştırın ve ardından sinyal ve güç kaynağını bağlayın.
| Boyut Mevcut: | Beyaz&Gri&Siyah |
|---|---|
| Parlaklık: | 5000 nit |
| Boyut: | 250mm*1000mm |

