Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ transparent led wall display ] Eşleşme 228 Ürünler.
P83 Flexible LED Mesh Screen IP67 Outdoor 12V Energy Saving Media Wall Building Background Led Screen
| Ekran boyutu: | Özelleştirilmiş |
|---|---|
| Çalışma sıcaklığı: | -20 ℃ ~+65 ℃ |
| Garanti: | 3 yıl |
P2.5 Perakende Reklamcılık Sergileri ve Kurumsal Etkinlikler için Şeffaf ve Kayan 3D Görüntüler Sağlayan Holografik LED Ekran
| Boyut: | 1200*250mm |
|---|---|
| IP derecesi: | IP45 |
| Ömür: | 100000 saat |
Yüksek Parlaklık P3.9 İç Mekan Tam Renkli LED Ekran 5V 3D Duvar Reklam Ekranı
| İsim: | İçeride tam renkli LED ekran |
|---|---|
| Tüp çip rengi: | Tam renk |
| RGB: | 1R1G1B |
Led Mesh Ekran RGB DMX Dış Mekan Led Piksel Ekran P31 Video Duvar Reklam Ekranı
| Ekran boyutu: | Özelleştirilmiş |
|---|---|
| Renk: | RGB |
| Ekran Boyutu: | Özelleştirilebilir |
SPI RGB LED Esnek Perment Noktası Işık Ağı Ekranı Dış Video Reklam Duvarı
| Ekran boyutu: | Özelleştirilmiş |
|---|---|
| Renk: | RGB |
| Ekran Boyutu: | Özelleştirilebilir |
Tam Renkli Esnek LED Mesh Ekranı IP67 Şeffaf Ekranlar ve Etkinlik Sahnesinin Arkaplanları için Tasarlanmış Suya Karşıt Dış Perde
| Uzak Cihaz Yönetimi: | Uzaktan İçerik Yönetimi |
|---|---|
| Tedarikçi Türü: | ODM, OEM |
| Gerilim: | 12V |
Katlanabilir RGB Tam Renkli DMX SPI LED Piksel Mesh Ekran Cephe Bina Aydınlatması İçin
| İsim: | Piksel örgü ekranı |
|---|---|
| Kabine boyutu: | Özelleştirilmiş |
| IP derecesi: | IP67 |
Bina Fasad Işığı P125 DC12V RGB Led Mesh Ekran Dışarı DMX512 Yapı için Esnek Led Perde
| Malzeme: | Pc |
|---|---|
| Ürün adı: | LED örgü ekran |
| İsim: | XH-H2503P12(RGB)-P125 |
P20 Creative LED Uçan Ekran DC12V Eğlence Gösterileri için 3 boyutlu Drone Ekranı Şehir Etkinlikleri, Tema Parkları LED Hava Gösterisi Ekranı
| Modül Boyutu: | 1000*1000mm, |
|---|---|
| Çözünürlük: | Yüksek çözünürlük (modele göre değişir) |
| Kurulum Yöntemi: | Duvara monte/Tavana monte/Askı |
P15 LED Uçan Sihirli Halı Ekranı Taşınabilir Drone Yumuşak Ekran Uçan Ekran LED Video Perde Bayrak Perde
| Güç Kaynağı voltajı: | DC 12V, Dalgalanma < 100m |
|---|---|
| Kabin Ağırlığı: | 4kg/㎡ |
| Hava koşullarına dayanıklılık: | Suya ve Toza Dayanıklı |

