Όλα τα Προϊόντα
λέξεις-κλειδιά [ transparent led wall display ] αντιστοιχία 228 προϊόντα.
P83 Flexible LED Mesh Screen IP67 Outdoor 12V Energy Saving Media Wall Building Background Led Screen
| Διάσταση οθόνης: | Προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -20 ℃ ~+65 ℃ |
| Εγγύηση: | 3 ετών |
P2.5 Ολογραφική οθόνη LED που παρέχει διαφανείς και πλωτές τρισδιάστατες εικόνες για διαφημιστικές εκθέσεις λιανικής και εταιρικές εκδηλώσεις
| Μέγεθος: | 1200*250 χλστ |
|---|---|
| Βαθμός IP: | IP45 |
| Διάρκεια ζωής: | 100000 ώρες |
Υψηλή φωτεινότητα P3.9 εσωτερική οθόνη LED πλήρους χρώματος 5V 3D οθόνη διαφήμισης τοίχου
| Ονομασία: | Εσωτερική οθόνη LED πλήρους χρώματος |
|---|---|
| Χρώμα τσιπ σωλήνα: | Πλήρες χρώμα |
| RGB: | 1R1G1B |
Εικονική οθόνη LED RGB DMX Εξωτερική οθόνη LED Pixels Εικονική οθόνη P31 Εικονική οθόνη διαφήμισης
| Διάσταση οθόνης: | Προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Χρώμα: | RGB |
| Μέγεθος οθόνης: | Προσαρμόσιμος |
SPI RGB Led ευέλικτο σημείο διαμονής φωτεινό πλέγμα οθόνης εξωτερικού βίντεο διαφημιστικού τοίχου
| Διάσταση οθόνης: | Προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Χρώμα: | RGB |
| Μέγεθος οθόνης: | Προσαρμόσιμος |
Οθόνη πλέγματος LED πλήρους χρώματος, εύκαμπτη, αδιάβροχη IP67, εξωτερικού χώρου, κουρτίνα, σχεδιασμένη για διαφανείς οθόνες και φόντα σκηνών εκδηλώσεων
| Διαχείριση συσκευών εξ αποστάσεως: | Απομακρυσμένη διαχείριση περιεχομένου |
|---|---|
| Τύπος προμηθευτή: | ODM, OEM |
| Δυναμικό: | 12V |
Πτυσσόμενη οθόνη πλέγματος LED DMX SPI RGB Full Color για φωτισμό προσόψεων κτιρίων
| Ονομασία: | Οθόνη πλέγματος εικονοστοιχείων |
|---|---|
| Μέγεθος ντουλαπιού: | Προσαρμοσμένο |
| Βαθμολογία IP: | IP67 |
Φωτισμός προσόφων κτιρίων P125 DC12V RGB Led Mesh Screen Εξωτερικό DMX512 Ευέλικτη κουρτίνα LED για κτίρια
| Υλικό: | Καλαθοσφαίνω |
|---|---|
| Όνομα προϊόντος: | Οθόνη LED Mesh |
| Ονομα: | ΧΧ-Χ2503Π12 ((RGB) -P125 |
Π20 Creative LED Flying Screen DC12V 3D Drone Screen για ψυχαγωγικές εκπομπές Εκδηλώσεις πόλης, θεματικά πάρκα LED Air Show Display
| μέγεθος μονάδας: | 1000*1000mm, |
|---|---|
| Ψήφισμα: | Υψηλή ευκρίνεια (διαφέρει ανάλογα με το μοντέλο) |
| Μέθοδος Εγκατάστασης: | Εγκατασκευή με τοίχο/εγκατασκευή με οροφή/εξαρτήματα |
P15 LED Flying Magic Carpet Screen Portable Drone Soft Screen Flying Screen Led Video Curtain Flag Curtain
| Τάση τροφοδοσίας: | DC 12V, Ripple < 100m |
|---|---|
| Βάρος ντουλαπιού: | 4kg/㎡ |
| Αντοχή στις καιρικές συνθήκες: | Αδιάβροχο και Αδιάβροχο |

