Όλα τα Προϊόντα
λέξεις-κλειδιά [ transparent led wall display ] αντιστοιχία 228 προϊόντα.
Υψηλής ποιότητας διαφανής ολογραφική οθόνη LED μαλακή ευέλικτη υπερφωτεινή οθόνη LED για λιανική πώληση
| Τύπος προβολέα: | Διαφήμιση οθόνης Galss |
|---|---|
| Προβολή: | Άμεση προβολή |
| Πακέτο: | Ρολό |
Εσωτερική Διαφανής Γυάλινη Οθόνη LED, Οθόνη Γυαλιού LED Πλήρους Χρώματος
| Ονομασία: | Εσωτερική διαφανής οθόνη LED από γυαλί |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Γκουανγκντόνγκ |
| OEM ή ODM: | Ναι |
Υπερ λεπτή κολλητική γυάλινη οθόνη LED παράθυρο, εξωτερική ευέλικτη ταινία LED
| Ονομασία: | οθόνη LED γυάλινου παραθύρου |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Γκουανγκντόνγκ |
| OEM ή ODM: | Ναι |
P5 Lightweight Flexible LED Transparent Screen RGB for Shopping Mall Window Display Glass Wall
| Ονομα: | Συγκολλητική διαφανή οθόνη LED |
|---|---|
| Τύπος οθόνης: | Διαφανής |
| Διαφάνεια: | 85% |
Οθόνη LED γυαλιού παραθύρου υψηλής φωτεινότητας εξωτερικού χώρου Διαφανής Εύκαμπτη Οθόνη LED κουρτίνας
| Ονομασία: | Οθόνη LED Γυαλιού Παραθύρου |
|---|---|
| Μέγεθος ντουλαπιού: | Προσαρμοσμένο |
| Βαθμολογία IP: | IP67 |
P8 Adhesive Led Crystal Glass Panel Seamless Splicing for Glass Wall Airports Hotels Commercial Centers Advertising Display
| Ονομα: | Συγκολλητική διαφανή οθόνη LED |
|---|---|
| Τύπος οθόνης: | Διαφανής |
| Διαφάνεια: | 85% |
Διαφανής οθόνη ολογράμματος Full HD Εξαιρετικά λεπτή, ελαφριά, μαλακή οθόνη Διαφήμιση εσωτερικού χώρου Σόου σκηνής Εμπορική χρήση
| Μετάδοση: | Έως και 90% |
|---|---|
| Λάμψη: | 4500 NIT |
| Τάση λειτουργίας: | 5V |
Π7.82 HD Έξυπνος έλεγχος LED Ολογραφική οθόνη Υπερ- λεπτή 5000CD για εμπορικές αίθουσες επίδειξης Κατασκευές γυάλινων ανελκυστήρων Αίθουσες παιχνιδιών Διαφήμιση
| Μέγεθος: | Προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Περιεχόμενο βίντεο: | Μαύρο φόντο |
| Ψήφισμα: | 1920 x 1080 Pixels |
P6 5000CD IP67 Διαφανής Εύκαμπτη Οθόνη Φιλμ, Οθόνη LED Τοίχου από Γυαλί
| keyword: | Διαφανής εύκαμπτη οθόνη φιλμ |
|---|---|
| Τάση λειτουργίας: | DC5V |
| Χρώμα: | Πλήρες χρώμα |
7500cd/sqm φωτεινότητα Δρόνο LED οθόνη IP65 Αδιάβροχη 100000-ωρη διάρκεια ζωής Για φεστιβάλ σταδίων
| Διάσταση οθόνης: | Προσαρμοσμένο, Προσαρμοσμένο, 5m x 3m, |
|---|---|
| Χρώμα τσιπ σωλήνα: | Πλήρες χρώμα |
| Χρήση: | Υπαίθρια, εσωτερική, ημι-εξωτερική |

