Όλα τα Προϊόντα
λέξεις-κλειδιά [ transparent led wall display ] αντιστοιχία 226 προϊόντα.
P4 Εξαιρετικά Λεπτή, Ελαφριά, Εύκαμπτη, Διαφανής Οθόνη LED, Αυτοκόλλητη, Διαφανείς Εύκαμπτες Οθόνες LED για Γυάλινο Τοίχο Παραθύρου
| όνομα: | Ελαστική οθόνη ταινίας LED |
|---|---|
| Μέγεθος γραφείου: | Προσαρμοσμένος |
| Μέγιστη δύναμη: | 600W/m² |
Flexible Led Screen High Transparency Mesh Led Display Curtain Screen Customized Led Strip Length For Outdoor Advertising
| Ονομα: | Οθόνη LED Pixel Mesh |
|---|---|
| Μέγεθος γραφείου: | προσαρμοσμένος |
| Βαθμολογία IP: | IP67 |
Π2.6 1000*1000mm Διαφανής οθόνη οθόνης 4500cd LED διαφημιστικό πλέγμα LED τοίχος βίντεο για διαφήμιση
| Protection Level: | IP45 |
|---|---|
| Color: | full color |
| Gray Scale: | 16bit |
Διαφανής Οθόνη Πλέγματος P2.6 500*500mm 4500cd Εσωτερικού Χώρου LED Video Wall για Διαφήμιση
| Επίπεδο προστασίας: | IP45 |
|---|---|
| Χρώμα: | Πλήρες χρώμα |
| Γκρίζα κλίμακα: | 16bit |
IP67 Αδιάβροχη 12V Διαφανής Έγχρωμη Οθόνη LED Mesh Video Grid Φωτιστικά Σημείων Κτιρίων για Εξωτερική Χρήση
| Ονομα: | Διχτυωτός Τοίχος LED |
|---|---|
| Μέγεθος γραφείου: | Προσαρμοσμένος |
| Βαθμολογία IP: | IP67 |
P15 P20 P25 Εξαιρετικά Διαφανής Πλέγμα LED Οθόνη LED για Επίδειξη Drone
| Ονομα: | Οθόνη LED drone |
|---|---|
| Μέγεθος ντουλαπιού: | Προσαρμοσμένο |
| Αξιολόγηση IP: | IP67 |
Εσωτερική οθόνη διαφανούς ταινίας LED αυτοκόλλητη ευέλικτη οθόνη διαφήμισης P10 σε γυαλί
| Screen Type: | Transparent |
|---|---|
| Cabinet Size: | Customized |
| Feature: | Easy Installation |
P7.82 Εύκαμπτη Οθόνη LED 4000CD Υψηλής Φωτεινότητας Διαφανές Τοίχος από Γυαλί
| Μέση ισχύος: | 240w/m² |
|---|---|
| Τσιπ LED: | SMD2222 |
| Pixels: | 7.82mm |
Η καλύτερη ολόγραμμα της Κίνας P3.91 Ολόγραφική οθόνη LED υψηλής διαφάνειας για την εκπαίδευση λιανικής
| Τύπος εγκατάστασης: | Wall-mounted ή??????????? |
|---|---|
| Διάρκεια ζωής: | 10000 ώρες |
| Κατανάλωση ρεύματος: | 300W |
P3.9 RGB διαφημιστικό γυάλινο παράθυρο 1000*1000mm εξωτερικό αδιάβροχο διαφανές πλέγμα οθόνης LED
| Υλικό: | Καλαθοσφαίνω |
|---|---|
| Επίπεδο προστασίας: | IP67 |
| Τάση λειτουργίας: | DC5V |

