Wszystkie produkty
słowa kluczowe [ transparent led wall display ] dopasowanie 232 produkty.
P4 Ultra Cienki Lekki Elastyczny Przezroczysty Ekran LED Folia Samoprzylepna Przezroczyste Elastyczne Ekrany LED do Ścian Okiennych
| nazwa: | Elastyczny ekran filmowy LED |
|---|---|
| Rozmiar szafki: | Dostosowane |
| Maksymalna moc: | 600 W/m² |
Flexible Led Screen High Transparency Mesh Led Display Curtain Screen Customized Led Strip Length For Outdoor Advertising
| Nazwa: | Wyświetlacz LED z siatki pikselowej |
|---|---|
| Rozmiar szafki: | dostosowane |
| Ocena IP: | IP67 |
P2.6 1000*1000mm Przejrzysty ekran z siatką 4500cd LED Reklamy Mesh LED Video Wall do reklamy
| Protection Level: | IP45 |
|---|---|
| Color: | full color |
| Gray Scale: | 16bit |
Przezroczysty ekran kratowy P2.6 500*500mm 4500cd Wewnętrzna ściana wideo LED do reklamy
| Poziom ochrony: | IP45 |
|---|---|
| Kolor: | Pełny kolor |
| Skala szarości: | 16bit |
Wodoodporny IP67 Przezroczysty Pełnokolorowy Ekran LED Mesh Ekran Wideo Siatkowy Ekran Budowlany Światła Punktowe do Użytku Zewnętrznego
| Nazwa: | Ściana siatki LED |
|---|---|
| Rozmiar szafki: | Dostosowane |
| Ocena IP: | IP67 |
P15 P20 P25 Wysokoprzezroczyste latające LED sieci LED ekran wyświetlania dla dronów
| Nazwa: | Wyświetlacz LED drona |
|---|---|
| Rozmiar szafki: | Dostosowane |
| Ocena IP: | IP67 |
Przezroczysty ekran foliowy LED do wnętrz, samoprzylepny, elastyczny P10, wyświetlacz reklamowy na szkle
| Screen Type: | Transparent |
|---|---|
| Cabinet Size: | Customized |
| Feature: | Easy Installation |
P7.82 Elastyczny panel LED o jasności 4000CD, przezroczysta szklana ściana kurtynowa
| Średnia moc: | 240 w/m² |
|---|---|
| Układ LED: | SMD2222 |
| Piksele: | 7,82 mm |
Najlepszy w Chinach Hologram P3.91 Holograficzny wyświetlacz LED Wysokiej przejrzystości Ekran do edukacji detalicznej Metro Wayfinding Używanie samochodu
| Typ instalacji: | Naścienny lub wolnostojący |
|---|---|
| Życie: | 10000 godzin |
| Pobór mocy: | 300 W |
P3.9 RGB Reklamowe Szklane Okno 1000*1000mm Zewnętrzne Wodoodporne Przezroczyste Wyświetlacze LED Kratowe
| Tworzywo: | PC |
|---|---|
| Poziom ochrony: | IP67 |
| Napięcie robocze: | DC5V |

