Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ transparent led wall display ] Eşleşme 228 Ürünler.
P4 Ultra İnce Işık Esnek Şeffaf Ekran Led Film Kendiliğinden Yapıştırıcı Cam Pencere Duvarı için Şeffaf Esnek LED Ekranlar
| isim: | Esnek LED Film Ekranı |
|---|---|
| Kabine boyutu: | Özelleştirilmiş |
| Maksimum güç: | 600W/m² |
Flexible Led Screen High Transparency Mesh Led Display Curtain Screen Customized Led Strip Length For Outdoor Advertising
| İsim: | Pixel Mesh LED ekran |
|---|---|
| Kabine boyutu: | özelleştirilmiş |
| IP derecesi: | IP67 |
P2.6 1000*1000mm Şeffaf ızgara ekranı 4500cd LED Reklam Ağı LED Video Duvarı Reklam için
| Protection Level: | IP45 |
|---|---|
| Color: | full color |
| Gray Scale: | 16bit |
Şeffaf Izgara Ekran P2.6 500*500mm 4500cd İç Mekan LED Video Duvarı Reklam İçin
| Koruma seviyesi: | IP45 |
|---|---|
| Renk: | tam renk |
| Gri ölçek: | 16bit |
IP67 Su Geçirmez 12V Şeffaf Tam Renkli LED Mesh Ekran Video Izgara Ekran Dış Mekan Kullanımı için Bina Nokta Işıkları
| İsim: | LED örgü duvarı |
|---|---|
| Kabine boyutu: | Özelleştirilmiş |
| IP derecesi: | IP67 |
P15 P20 P25 Yüksek Şeffaflıklı Uçan LED Mesh LED Ekran Drone Gösterisi için
| İsim: | drone LED Ekran |
|---|---|
| Dolap Boyutu: | Özelleştirilmiş |
| IP Derecelendirmesi: | IP67 |
Kapalı Alan LED Şeffaf Film Ekran Kendinden Yapışkanlı Esnek P10 Reklam Ekranı Cam Üzerinde
| Screen Type: | Transparent |
|---|---|
| Cabinet Size: | Customized |
| Feature: | Easy Installation |
P7.82 LED Ekran Esnek Panel 4000CD Yüksek Parlaklık Şeffaf Cam Perde Duvar
| Ortalama güç: | 240w/m² |
|---|---|
| Led çip: | SMD2222 |
| Piksel: | 7,82 mm |
Çin'in En İyi Hologramı P3.91 Holografik LED Ekranı Perakende Eğitim için Yüksek Şeffaflık Ekranı Metro Yol Bulma Araç Kullanımı
| Kurulum türü: | Duvara monte veya ayaklı |
|---|---|
| Ömür boyu: | 10000 saat |
| Güç tüketimi: | 300W |
P3.9 RGB Reklam Cam Pencere 1000*1000mm Dış Mekan Su Geçirmez Şeffaf Izgara Ekran LED Izgara Ekranı
| Malzeme: | Pc |
|---|---|
| Koruma seviyesi: | IP67 |
| Çalışma voltajı: | DC5V |

