Wszystkie produkty
słowa kluczowe [ transparent led wall display ] dopasowanie 228 produkty.
Przezroczysty ekran projekcyjny LED do holografii dla interaktywnej reklamy, targów, przezroczysty holograficzny ekran 3D, niewidoczny ekran
| Jasność: | 3000 nitów |
|---|---|
| Nazwa produktu: | ekran holograficzny |
| Gotowy: | Oczka, zmotoryzowane, szybkie składanie |
Led Transparent Film Screen P5 Flexible Transparency Crystal Flexible Windows Self Adhesive dla centrów handlowych
| Temperatura robocza: | -20 ℃ ~+65 ℃ |
|---|---|
| Waga panelu: | 4 kg |
| Funkcja: | Łatwa instalacja |
P3.9 RGB Reklamowe okna szklane 1000*1000 mm Wnętrze wodoodporne Przejrzystość sieci LED Grille Screen
| Temperatura pracy: | -20 ~+60 ºC |
|---|---|
| Rozmiar panelu: | 1000 mm x 1000 mm |
| Napięcie robocze: | DC5V |
P25 DC12V Wysokoprzezroczyste latające LED sieci LED ekran wyświetlania dla drona pokaz
| Marka: | Cuda fasoli |
|---|---|
| Nazwa produktu: | XH-P25 |
| Ocena IP: | IP67 |
Wnętrze P10 RGB pełnobarwny ekran holograficzny LED Przejrzysty do reklamy Wystawy na dużą skalę
| Samoprzylepny: | Tak |
|---|---|
| Woltaż: | 110-240 V |
| Interfejs: | 3m/5m/7m |
Wysokiej jasności przezroczysty ekran P6 pełnokolorowy ekran LED ze ścianą ze szkła
| Nazwa: | Przezroczysty ekran wyświetlacza |
|---|---|
| jasność: | 3000 nitów |
| Koralik lampy: | 2121 |
Przezroczysty ekran foliowy LED 220V P6 Ultra cienki, wysoka jasność, łatwy w instalacji reklama
| Nazwa: | Super Slim Transparent LED Film |
|---|---|
| OEM lub ODM: | Tak |
| Piksel: | P6 |
P5 Wewnętrzny kolorowy wyświetlacz przezroczysty Ekran z przezroczystej folii LED Elastyczna samoprzylepna ściana wideo
| Rozmiar: | 240*1000 mm |
|---|---|
| Stopień IP: | IP67 |
| Długość życia: | 100 000 godzin |
P6 LED Przezroczysty Ekran Wysoka Jasność Szklany Wyświetlacz Energooszczędny LED Przezroczysty Ekran do Reklamy w Witrynach Sklepów Fasady Budynków Wyświetlacz Medialny do Użytku Wewnętrznego i Zewnętrznego
| Nazwa: | Kleja przezroczyste folia LED |
|---|---|
| Typ ekranu: | Przezroczysty |
| Styl piksela: | P6 |
Ekran z punktowymi światłami LED P100 Wodoodporny DMX SPI LED Mesh Screen
| Skala szarości: | 16bit |
|---|---|
| Gęstość pikseli: | Dostosowane |
| Rozmiar ekranu: | Dostosowywanie |

