همه محصولات
کلید واژه ها [ transparent led wall display ] مطابقت 226 محصولات.
صفحه نمایش هولوگرافیک LED برای تبلیغات تعاملی نمایشگاه های تجاری شفاف 3D صفحه نمایش هولوگرافیک نامرئی
| روشنایی: | 3000 نیت |
|---|---|
| نام محصول: | صفحه نمایش هولوگرافیک |
| تمام شد: | چشمک، موتوری، تاشو سریع |
صفحه نمایش فیلم شفاف LED P5 شفافیت انعطاف پذیر کریستال انعطاف پذیر پنجره های خود چسب برای شیشه مرکز خرید
| دمای عملیاتی: | -20 ℃ ~+65 |
|---|---|
| وزن تابلو: | 4 کیلوگرم |
| نشان: | نصب آسان |
P3.9 پنجره شیشه ای تبلیغاتی RGB 1000*1000mm در فضای داخلی ضد آب صفحه نمایش شبکه شفاف LED Grille Screen
| دمای عمل: | -20 ~+60 درجه سانتیگراد |
|---|---|
| اندازه تابلو: | 1000mm x 1000mm |
| ولتاژ عملیاتی: | DC5V |
P25 DC12V صفحه نمایش LED بسیار شفاف برای نمایش هواپیماهای بدون سرنشین
| نام تجاری: | لوبیای معجزه |
|---|---|
| نام محصول: | XH-P25 |
| رتبه بندی IP: | IP67 |
صفحه نمایش هولوگرافیک LED تمام رنگی P10 RGB داخلی شفاف برای تبلیغات و نمایشگاه های بزرگ
| خود چسب: | بله |
|---|---|
| ولتاژ: | 110-240 ولت |
| رابط: | 3 متر / 5 متر / 7 متر |
صفحه نمایش شفاف با روشنایی بالا P6 صفحه نمایش LED تمام رنگی دیوار شیشه ای
| نام: | صفحه نمایش شفاف |
|---|---|
| روشنایی: | 3000 نیت |
| مهره لامپ: | 2121 |
صفحه نمایش فیلمی شفاف LED 220V P6 Ultra Thin، روشنایی بالا، آسان برای نصب تبلیغات
| نام: | فیلم نمایشگر LED شفاف فوق العاده باریک |
|---|---|
| OEM یا ODM: | بله |
| پیکسل: | صفحه |
صفحه نمایش شفاف کامل رنگی داخلی P5 صفحه نمایش فیلم شفاف صفحه نمایش فیلم شفاف و منعطف ویدئو دیوار
| اندازه: | 240*1000mm |
|---|---|
| درجه IP: | IP67 |
| طول عمر: | 100000 ساعت |
صفحه نمایش LED شفاف P6 با روشنایی بالا، صفحه نمایش شیشه ای، صرفه جویی در انرژی، صفحه نمایش LED قابل مشاهده از طریق صفحه برای تبلیغات پنجره مرکز خرید، نمایشگر رسانه ای نمای ساختمان، استفاده داخلی و خارجی
| نام: | فیلم نمایشگر LED شفاف چسبنده |
|---|---|
| نوع صفحه نمایش: | شفاف |
| سبک پیکسل: | P6 |
صفحه نمایش نور نقطه ای LED P100 ضد آب DMX SPI LED Mesh Screen
| مقیاس خاکستری: | 16Bit |
|---|---|
| تراکم پیکسل: | سفارشی |
| اندازه صفحه نمایش: | قابل تنظیم |

