همه محصولات
کلید واژه ها [ transparent led wall display ] مطابقت 232 محصولات.
صفحه نمایش LED با کیفیت بالا P3.91-7.8 IP65 صفحه نمایش پنجره ای با شفافیت بالا برای تبلیغات
| نام: | صفحه نمایش LED با وضوح بالا |
|---|---|
| پیکربندی پیکسل: | SMD1921 |
| رنگ تراشه لوله: | رنگ کامل |
صفحه نمایش LED داخلی P2.6 صفحه مشبک LED تمام رنگی روی پنجره شیشه ای صفحه مشبک تبلیغاتی شفاف
| نام: | صفحه مشبک LED |
|---|---|
| اندازه کابینه: | سفارشی |
| رتبه IP: | IP40 |
P4 شفافیت بالا صفحه نمایش فیلمی انعطاف پذیر LED سفارشی برای پنجره های شیشه ای فروشگاه
| نام: | صفحه نمایش فیلمی انعطاف پذیر LED |
|---|---|
| اندازه کابینه: | سفارشی |
| حداکثر قدرت: | 600W/m² |
P30 روشنایی بالا LED Mesh Drone Screen نمایشگر صفحه نمایش پرنده بزرگ با تکنولوژی بالا و سبک برای نصب روی دیوار تبلیغات بیرونی و نمایش رویدادها
| Color Temperature: | Customizable |
|---|---|
| Life Span: | 100000hours |
| Connectivity: | Wireless communication (Wi-Fi/4G) |
صفحه نمایش پنبه ای ضد آب LED P100 برای تبلیغات در فضای باز / داخلی
| نام محصول: | صفحه نمایش LED مش شفاف در فضای باز ، صفحه نمایشگر LED شفاف |
|---|---|
| ابعاد: | سفارشی ، سفارشی ساخته شده ، 5m x 3m ، 1000x1500mm ، 1500mm*250mm |
| رنگ تراشه لوله: | رنگ کامل |
صفحه نمایش مش LED فضای باز ضد آب IP67 روشنایی بالا P125 برای نمایش تبلیغات نما
| نام: | صفحه نمایش شبکه LED در فضای باز |
|---|---|
| اندازه کابینه: | سفارشی |
| رتبه IP: | IP67 |
دیوار ویدئویی مش LED پیکسلی P62.5 IP67 12V صفحه نمایش LED انعطاف پذیر در فضای باز
| نام: | دیوار ویدیویی مش LED |
|---|---|
| ابعاد: | سفارشی |
| رنگ: | RGB |
صفحه نمایش فیلم شفاف LED با چسب کامل رنگ داخلی P10 برای نمایشگاه های پنجره های خرده فروشی
| اندازه: | 240*1000mm |
|---|---|
| درجه IP: | IP67 |
| طول عمر: | 100000 ساعت |
صفحه نمایش LED هولوگرافیک 3.91 میلی متری با دید نرم و بدون مانع برای تبلیغات تجاری
| رنگ تراشه لوله: | تمام رنگ |
|---|---|
| زاویه دید: | 160 درجه |
| ویژگی ها: | تصویر هولوگرافیک با کیفیت بالا |
P3.91 صفحه نمایش LED شفاف بیرونی Ultra Thin Invisible Hologram Advertising Screen روشنایی بالا 3000nits آسان نصب شیشه ای صفحه نمایش دیواری رسانه ای
| نسبت کنتراست: | 4000:1 |
|---|---|
| روشنایی: | 4500 CD/M2 |
| استفاده: | سرپوشیده |

