Όλα τα Προϊόντα
λέξεις-κλειδιά [ transparent led wall display ] αντιστοιχία 232 προϊόντα.
Εικονική οθόνη LED υψηλής ευκρίνειας για διαφήμιση
| Ονομασία: | Εικονική οθόνη LED υψηλής ευκρίνειας |
|---|---|
| Διαμόρφωση εικονοστοιχείων: | Smd1921 |
| Χρώμα τσιπ σωλήνα: | Πλήρες χρώμα |
P2.6 Εσωτερική Οθόνη LED Πλήρους Χρώματος Οθόνη Πλέγματος LED σε Γυάλινο Παράθυρο Διαφανής Οθόνη Διαφήμισης Πλέγματος
| Ονομα: | Οθόνη μάσκας LED |
|---|---|
| Μέγεθος γραφείου: | Προσαρμοσμένος |
| Βαθμολογία IP: | IP40 |
P4 Υψηλής διαφάνειας Ευέλικτη οθόνη ταινίας LED προσαρμοσμένη για παράθυρα γυαλιού καταστήματος
| Ονομασία: | Ελαστική οθόνη ταινίας LED |
|---|---|
| Μέγεθος ντουλαπιού: | Προσαρμοσμένο |
| Μέγιστη δύναμη: | 600W/m² |
P30High Brightness LED Mesh Drone Screen Display Μεγάλη υψηλής τεχνολογίας ελαφριά λεπτή ιπτάμενη οθόνη για τοποθέτηση στο τοίχωμα Εξωτερική διαφήμιση και οπτικά στοιχεία εκδηλώσεων
| Color Temperature: | Customizable |
|---|---|
| Life Span: | 100000hours |
| Connectivity: | Wireless communication (Wi-Fi/4G) |
Αδιάβροχη οθόνη LED Mesh P100 για διαφήμιση σε εξωτερικούς / εσωτερικούς χώρους
| Ονομασία προϊόντος: | Κουρτίνα τοίχο υπαίθρια διαφανής οθόνη LED Mesh, διαφανής οθόνη LED |
|---|---|
| Διάσταση οθόνης: | Προσαρμοσμένο, προσαρμοσμένο, 5m x 3m, 1000x1500mm, 1500mm*250mm |
| Χρώμα τσιπ σωλήνα: | Πλήρες χρώμα |
Εξωτερική οθόνη LED Mesh αδιάβροχη IP67 Υψηλής φωτεινότητας P125 για διαφήμιση προσόψεων
| Ονομασία: | Εξωτερική οθόνη με LED Mesh |
|---|---|
| Μέγεθος ντουλαπιού: | Προσαρμοσμένο |
| Βαθμολογία IP: | IP67 |
P62.5 Pixel LED Mesh Video Wall IP67 12V Εξωτερική Ευέλικτη Οθόνη LED
| Ονομασία: | Διαφανής Οθόνη LED |
|---|---|
| Διάσταση οθόνης: | Προσαρμοσμένο |
| Χρώμα: | RGB |
P10 Πλήρης έγχρωμη αυτοκόλλητη εύκαμπτη οθόνη LED με διαφανή φιλμ για εκθέσεις λιανικής
| Μέγεθος: | 240*1000mm |
|---|---|
| Βαθμός IP: | IP67 |
| Διάρκεια ζωής: | 100000 ώρες |
Υψηλής διαφάνειας οθόνη LED ολογραφίας 3,91mm με απαλή ανεμπόδιστη θέα για εμπορική διαφήμιση
| Χρώμα τσιπ σωλήνα: | Πλήρες χρώμα |
|---|---|
| Γωνία θέασης: | 160 μοίρες |
| Χαρακτηριστικά: | Υψηλής ποιότητας ολογραφική εικόνα |
Π3.91 Εξωτερική διαφανής οθόνη LED Ultra Thin Invisible Hologram Διαφημιστική οθόνη Υψηλή φωτεινότητα 3000nits Εύκολη τοποθέτηση Γυάλινη οθόνη μεσαίου μεγέθους
| ContrastRatio: | 4000:1 |
|---|---|
| Λάμψη: | 4500 CD/μ2 |
| Χρήση: | Εσωτερικός |

