Όλα τα Προϊόντα
λέξεις-κλειδιά [ transparent led wall display ] αντιστοιχία 228 προϊόντα.
Ελαστική διαφανής ολογραφική 3D LED οθόνη με φώτα LED για παράθυρα
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | catoon ή ξύλινη θήκη σύμφωνα με τον διαφορετικό υπολογισμό μεγέθους. |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 5 μέρες |
| Όροι πληρωμής: | D/P,T/T,Western Union |
Οθόνη LED Holographic P2.5 με Προγραμματιζόμενο Έλεγχο WiFi για Βιτρίνα Καταστήματος, Γυάλινο Τοίχο Κουρτίνας, Οθόνες Ανελκυστήρα Εμπορικού Κέντρου, Διαφήμιση, Εξαιρετικά Διαφανής, Υψηλής Φωτεινότητας, Εύκαμπτη Οθόνη LED
| Μέθοδος Εγκατάστασης: | Τοποθετημένο στην οροφή/Κρεμαστό |
|---|---|
| Βάρος περίπου: | 2 kg/τ.μ. |
| Τύπος προβολής: | Μπροστινό και πίσω μέρος προβολή |
Έγχρωμη οθόνη LED διαφανούς φιλμ, εύκαμπτη οθόνη για εσωτερικά καταστήματα λιανικής, αεροδρόμια, μετρό, εμπορικά κέντρα
| Ονομα: | LED διαφανής οθόνη φιλμ |
|---|---|
| Μέγεθος γραφείου: | προσαρμοσμένος |
| Μέγιστη δύναμη: | 600W/m² |
Ελαστική οθόνη διαφανούς ταινίας LED 5V Εύκολη εγκατάσταση για εμπορικά δυναμικά οπτικά
| Όνομα προϊόντος: | 403 Απαγορευμένος |
|---|---|
| Κώδικας θέσης: | 403 |
| Περιγραφή: | Ο διακομιστής κατανόησε το αίτημα, αλλά αρνείται να το εκπληρώσει. |
Διακόσμηση Εξωτερικού & Εσωτερικού Χώρου Λεπτής Μεμβράνης Οθόνη LED, P10 Διαφανής Οθόνη LED Μεμβράνης
| Ονομασία: | οθόνη LED λεπτής ταινίας |
|---|---|
| Μέγεθος ντουλαπιού: | Προσαρμοσμένο |
| Μέγιστη δύναμη: | 600W/m² |
Υψηλής ευκρίνειας ολογραφική διαφανής οθόνη P3.91 3D υαλοειδής Super Slim LED οθόνη για οθόνη γυαλιού παραθύρου
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | catoon ή ξύλινη θήκη σύμφωνα με τον διαφορετικό υπολογισμό μεγέθους. |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 5 μέρες |
| Όροι πληρωμής: | D/P,T/T,Western Union |
P20 Roll Up Διαφανής ολογραφική 3D ταινία διαφήμιση οθόνη γυαλί κολλήματα έξυπνη LED οθόνη εσωτερική οθόνη για εμπορικό κέντρο λιανικό εμπόριο
| τύπος οθόνης: | 2222 |
|---|---|
| Μέγεθος οθόνης: | 250*1000 |
| Βάρος: | 2 κιλά |
Διαφανής 3D Ολογραφική Οθόνη LED Γυάλινο Παράθυρο Ευέλικτη Διαφήμιση Οθόνη LED με Λειτουργία Κινούμενων Σχεδίων με Συγκολλητική
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | catoon ή ξύλινη θήκη σύμφωνα με τον διαφορετικό υπολογισμό μεγέθους. |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 5 μέρες |
| Όροι πληρωμής: | D/P,T/T,Western Union |
P3.91 LED Διαφανής Οθόνη Ολογράμματος Εύκαμπτη Εξαιρετικά Λεπτή Προηγμένη Τεχνολογία για Δυναμικές Οθόνες Γυάλινων Παραθύρων
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | catoon ή ξύλινη θήκη σύμφωνα με τον διαφορετικό υπολογισμό μεγέθους. |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 5 μέρες |
| Όροι πληρωμής: | D/P,T/T,Western Union |
Π3.91 Διαφανής ολογραφική οθόνη LED με υπερτεχνική τεχνολογία, πολύ λεπτή συγκολλητική επιφάνεια για οθόνες παραθύρων από γυαλί καταστημάτων
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | catoon ή ξύλινη θήκη σύμφωνα με τον διαφορετικό υπολογισμό μεγέθους. |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 5 μέρες |
| Όροι πληρωμής: | D/P,T/T,Western Union |

