Alle producten
zoekwoorden [ transparent led wall display ] overeenkomen 232 producten.
High Definition P4 LED Transparante Filmscherm RGB DC5V voor Binnen Videomuur Met Eenvoudige Installatie
| Bedrijfstemperatuur: | -20 ℃ ~+65 ℃ |
|---|---|
| Paneelgewicht: | 4 kg |
| Functie: | Eenvoudige installatie |
LED-holografisch projectiescherm voor interactieve reclame, beurzen, beurzen, beurzen, beurzen, beurzen, beurzen, beurzen, beurzen, beurzen, beurzen, beurzen, beurzen, beurzen, beurzen, beurzen, beurzen, beurzen, beurzen, beurzen, beurzen, beurzen, beurzen, beurzen, beurzen, beurzen, beurzen, beurzen, beurzen, beurzen, beurzen, beurzen, beurzen, beurzen, beurzen, beurzen, beurzen, beurzen, beurzen, beurzen, beurzen, beurzen, beurzen, beurzen, beurzen, beurzen, beurzen, beurzen, beurzen, beurzen,
| Helderheid: | 3000 neten |
|---|---|
| Productnaam: | Het holografische Scherm |
| Afgerond: | Oogjes, gemotoriseerd, snel opvouwbaar |
Led Transparent Film Screen P5 Flexible Transparency Crystal Flexible Windows zelfklevend voor winkelcentrum glas
| Bedrijfstemperatuur: | -20 ℃ ~+65 ℃ |
|---|---|
| Paneelgewicht: | 4kg |
| Functie: | Eenvoudige installatie |
P3.9 RGB reclameglasvenster 1000*1000 mm Indoor waterdicht doorzichtig rasterbeeldscherm met LED-rooster
| Werktemperatuur: | -20 oC tot +60 oC |
|---|---|
| Paneelgrootte: | 1000mm x 1000mm |
| Bedrijfsspanning: | DC5V |
P25 DC12V Zeer transparant vliegend LED Mesh LED-scherm voor Drone Show
| Merk: | Wonderboon |
|---|---|
| Productnaam: | XH-P25 |
| IP-classificatie: | IP67 |
LED Mesh Screen DC12V 1000*1000mm IP67 Waterdicht LED Factory Custom Video Wall voor reclame
| Merk: | Wonderboon |
|---|---|
| Productnaam: | Xh-H2503P125 |
| Garantie: | 3 jaar |
Indoor P10 RGB Full Color LED Holografisch Scherm Transparant voor Reclame Grootschalige Tentoonstellingen
| Zelfklevend: | Ja |
|---|---|
| Spanning: | 110-240V |
| Interface: | 3m/5m/7m |
Hoge Helderheid Transparant Displayscherm P6 Full Color Glazen Wand LED Scherm
| Naam: | Transparant beeldscherm |
|---|---|
| Helderheid: | 3000 nits |
| Lampkraal: | 2121 |
LED Transparante Filmscherm 220V P6 Ultra Dun, Hoge Helderheid, Eenvoudig te Installeren reclame
| Naam: | Super slanke transparante LED -displayfilm |
|---|---|
| OEM of ODM: | Ja |
| Pixelveld: | P6 |
P5 Indoor Full Color Transparantie Display LED Transparant Filmscherm Flexibele zelfklevende videomuur
| Maat: | 240*1000 mm |
|---|---|
| IP-klasse: | IP67 |
| Levensduur: | 100.000 uur |

