Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ flexible led mesh screen ] Eşleşme 136 Ürünler.
P125 Dış Perde Ekranı Üretici RGB LED Ekran Esnek Özel Taşınabilir Mesh LED Perde Ekranı
| Güç kaynağı: | 48W |
|---|---|
| Kabine boyutu: | Özelleştirilmiş |
| Görüntüleme açısı: | 160 ° |
P83 Programlanabilir Esnek RGB DC12V Led Mesh Perde Led Mesh Ekran Katlanabilir Dış Led Net Ekran Perde
| Görüntüleme açısı: | 160 ° |
|---|---|
| Aydınlık akı: | Özelleştirilebilir |
| Piksel perdesi: | P83 |
Kapalı alan reklamcılığı Esnek Şeffaf Ekran P6 LED Ekran Filmi
| İsim: | şeffaf ekran |
|---|---|
| Kullanım: | kapalı reklam |
| Piksel: | 6 mm |
Asılı P6 Şeffaf LED Ekranı 240mm × 1000mm Modülle
| Renk sıcaklığı: | Özelleştirilebilir |
|---|---|
| Kabine boyutu: | 240mm x 1000mm |
| Malzeme: | PET +RGB +PU |
P125 RGB PC DMX512 SMD3535 LED Dış Mekan Binaları için Mesh Ekran Kolay Kurulum
| Açık renkli: | RGB |
|---|---|
| Tüp çip rengi: | Tam renk |
| Koruma seviyesi: | IP67 |
P25 IP67 Yüksek Parlaklık 2500cd LED Mesh Ekranı, Drone'a Monte Edilen Alışveriş Merkezi Reklamları için
| Ortalama güç: | 250W/m² |
|---|---|
| LED Çip: | WS2811 |
| Piksel: | 25MM |
P15 Drone Montajlı Alışveriş Merkezi Reklamları için Hafif Programlanabilir IP67 Suya Karşı LED Mesh Ekranı
| Ortalama güç: | 600W/m² |
|---|---|
| LED Çip: | WS2811 |
| Piksel: | 15mm |
Büyük Ölçekli Etkinlikler ve Gökyüzü Reklamcılığı için P20 Programlanabilir LED Mesh Drone'lar
| Ortalama güç: | 450W/m² |
|---|---|
| Led çip: | WS2811 |
| Piksel: | 20 mm |
Eagerled P62.5 Tam Renkli RGB Bina Su Geçirmez Led Video Duvarı File Perde Led Ekran Dış Mekan Led Izgara Duvar Ekranı
| İş volt: | DC12V |
|---|---|
| Piksel perdesi: | 62,5 mm |
| Tüp çip rengi: | Tam renk |
P25 Uçan LED Ekran Uçan Mesh LED Ekran Drone Led Yumuşak Ekran Reklam Drones Drone ile Uçan Drone ile Göster
| Ambalaj bilgileri: | karikatürler veya ahşap |
|---|---|
| Teslim süresi: | 5-15 gün |
| Ödeme koşulları: | T/T, Western Union |

