Alle producten
zoekwoorden [ flexible led mesh screen ] overeenkomen 136 producten.
P125 Buitenschermfabrikant RGB-LED-scherm Flexibel aangepast draagbaar gaas LED-scherm
| Stroomvoorziening: | 48W |
|---|---|
| Kabinetsgrootte: | Aangepast |
| kijkhoek: | 160 ° |
P83 Programmeerbaar Flexibel RGB DC12V Led Mesh Gordijn Led Mesh Display Opvouwbaar Outdoor Led Net Scherm Gordijn
| kijkhoek: | 160 ° |
|---|---|
| Lichte flux: | Aanpasbaar |
| Pixelveld: | P83 |
Inrichtingsreclame Flexibel transparant scherm P6 LED-schermfilm
| Naam: | Transparant beeldscherm |
|---|---|
| Gebruik: | Advertentie voor binnen |
| Pixels: | 6 mm |
Hangende installatie P6 Transparant LED-scherm 240mm×1000mm met module
| Kleurtemperatuur: | Aanpasbaar |
|---|---|
| kastgrootte: | 240 mm x 1000 mm |
| Materiaal: | PET +RGB +PU |
P125 RGB PC DMX512 SMD3535 LED Mesh Display Voor buitengebouwen Gemakkelijk te installeren
| Lichte kleur: | RGB |
|---|---|
| Buisschipkleur: | Volle kleur |
| Beschermingsniveau: | IP67 |
P25 IP67 Hoge Helderheid 2500cd LED Mesh Display voor Drone-gemonteerde Winkelcentrumadvertenties
| Gemiddelde kracht: | 250W/m² |
|---|---|
| LED-chip: | WS2811 |
| Pixels: | 25MM |
P15 lichtgewicht, programmeerbaar, waterdicht IP67 LED-maasbeeld voor reclame in winkelcentra op drones
| Gemiddelde kracht: | 600 W/m2 |
|---|---|
| LED-chip: | WS2811 |
| Pixels: | 15 mm |
P20 Programmeerbare LED-mesh drones voor grootschalige evenementen en luchtreclame
| Gemiddelde kracht: | 450W/m² |
|---|---|
| LED-chip: | WS2811 |
| Pixels: | 20 mm |
Eagerled P62.5 Full Color RGB Gebouw Waterdicht Led Video Wall Mesh Gordijn Led Scherm Outdoor Led Grid Wall Scherm Display
| Werk Volt: | DC12V |
|---|---|
| Pixelveld: | 62.5 mm |
| Buisschipkleur: | Volle kleur |
P25 Vliegend LED-scherm Vliegend gaas LED-scherm Drone LED Zacht scherm Reclame Drones Vliegen met Drone Show met Drone
| Verpakking Details: | cartoons of houten |
|---|---|
| Levertijd: | 5-15 dagen |
| Betalingscondities: | T/T, Western Union |

