Alle producten
zoekwoorden [ flexible led mesh screen ] overeenkomen 136 producten.
IP67 Waterdicht Volle kleur P83 Buiten LED Mesh Screen Flexible Mesh Curtain
| Verwijderde apparaatbeheer: | Content Management op afstand |
|---|---|
| Leverancierstype: | ODM, OEM |
| Spanning: | 12V |
Transparant Modulair LED Mesh Scherm 50mm IP67 Geschikt voor Stalen Structuur Glazen Gordijn en Buitenreclame
| Pixelafstand: | 50 mm |
|---|---|
| Levensduur: | 30.000 uur |
| Weergavefunctie: | Video |
IP67 het waterdichte LEIDENE Netwerkscherm voor Straatvenster en Gebeurtenis die Hoge Zichtvertoning adverteren voor het aantrekken van Verkeer
| Pixelafstand: | 143 mm |
|---|---|
| LEIDENE Parel: | Nationstar/Kinglight |
| Leverancierstype: | Oorspronkelijke fabrikant, ODM, OEM |
P10 Ultra Dunne Flexibele Transparante LED Film Prijs Outdoor Zelfklevende Glazen Raam LED Filmscherm Transparante Fabriek
| Naam: | Super slanke transparante LED -displayfilm |
|---|---|
| OEM of ODM: | Ja |
| Pixelveld: | P6 |
Hoge helderheid P3.91 SMD1921 Zie door volle kleur RGB Mesh Grille Groot Indoor Transparent Glass LED Display Panel Scherm
| Productnaam: | LED -roosterscherm |
|---|---|
| kijkhoek: | 160 ° |
| LED -bron: | SMD1921 |
Indoor P3.9 1000*500 mm Full Color Grille Mesh Screen 4000-4500cd Transparant LED-scherm LED Wall Display Screen
| Beschermingsniveau: | IP45 |
|---|---|
| Kleur: | volle kleur |
| Grijsschaal: | 16 bit |
High Brightness See Through Full Color RGB P3.9 500*1000mm Mesh Grille Large Indoor Transparent Glass LED Display Panel Screen
| Werktemperatuur: | -20 ℃ ~ 60 ℃ |
|---|---|
| Schermdimensie: | 500*1000 mm |
| Pixelveld: | 3,9 mm |
P15 LED Drone Display Scherm Ultra Lichtgewicht Hoge Helderheid Vliegend LED Mesh Scherm voor Luchtadvertenties Evenementen Podiumshow Buiten Sky Media Display Programmeerbare WiFi Controle Eenvoudige Installatie
| Modulegrootte: | 1000*1000mm, |
|---|---|
| Sollicitatie: | Bouwdecoratie |
| Batterijtype: | Oplaadbare lithium-ion |
High Definition P6 Zelfklevend Transparant LED Display, Super Slanke Transparante LED Display Film
| Naam: | Super slanke transparante LED -displayfilm |
|---|---|
| OEM of ODM: | - Ja, dat klopt. |
| Pixelveld: | P6 |
LED Transparante Filmscherm 220V P6 Ultra Dun, Hoge Helderheid, Eenvoudig te Installeren reclame
| Naam: | Super slanke transparante LED -displayfilm |
|---|---|
| OEM of ODM: | Ja |
| Pixelveld: | P6 |

