Alle producten
zoekwoorden [ flexible led mesh screen ] overeenkomen 136 producten.
P125 Hoge Kwaliteit Outdoor LED Mesh Scherm 30mm IP67 Waterdicht Commerciële Kwaliteit Voor Gebouwgevel
| Led-levensduur: | 30000H |
|---|---|
| Gewicht: | 1,92 kg/㎡ |
| Specificatie: | Videomuur |
Hot Product P50 Ultralight Programmable IP67 RGB LED Mesh Screen voor compatibel met drones
| Weergavetype: | LED |
|---|---|
| Pakket omvat: | 1 x dronescherm, montageaccessoires |
| Herbruikbaarheid: | Herbruikbaar en wasbaar |
Led Mesh Scherm Buiten IP67 P46 Flexibel Led Gordijn Scherm voor Media Gevelverlichting
| Schermdimensie: | Aangepast |
|---|---|
| Kleur: | RGB |
| Schermgrootte: | Aanpasbaar |
Doorzichtig Led Mesh Screen Outdoor Waterdicht IP67 P50 Flexibel Led Gordijn voor Gebouw
| Schermdimensie: | Aangepast |
|---|---|
| Kleur: | RGB |
| Schermgrootte: | Aanpasbaar |
P125 SMD3535 Full Color LED Mesh Scherm RGB DMX512 Flexibel Transparant Rol-up voor Buiten Tentoonstellingshallen
| Straalhoek: | 160 graden |
|---|---|
| LED -chip: | SMD3535 |
| Kleur: | Volle kleur |
P125 SMD3535 RGB LED gaasscherm IP67 Outdoor 12V 48W
| Kleur: | RGB Volle kleur |
|---|---|
| Modulegrootte: | 1000x1000 mm |
| Gewicht: | 1.92kg |
P50 ultralichte drone met LED-scherm voor reclame, programmeerbaar IP67 RGB LED-maasbeeld
| Packaging Details: | carton |
|---|---|
| Delivery Time: | 3-25days |
| Payment Terms: | T/T,Western Union |
P62.5 RGB LED Mesh Screen IP67 12V 1000x1000mm Buitenscherm
| Helderheid: | 1800-2300cd/m2 |
|---|---|
| kastgrootte: | 1000 mm*1000 mm |
| Gemiddelde kracht: | 192W |
P83 DMX512 SMD3535 RGB LED Mesh Screen IP67 Buiten 12V 108W
| Kleur: | RGB Volle kleur |
|---|---|
| Modulegrootte: | 1000x1000 mm |
| Gewicht: | 3.02kg |
P125 1800cd 48W DMX512 SMD3535 RGB LED Mesh Screen IP67 Outdoor DC 12V Outdoor Reclame
| Kleur: | RGB Volle kleur |
|---|---|
| Modulegrootte: | 1000x1000 mm |
| gewicht: | 1,8 kg |

