Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ flexible led mesh screen ] Eşleşme 136 Ürünler.
P125 Yüksek Kaliteli Dış LED Mesh Ekranı 30mm IP67 Su geçirmez Ticari Sınıf Bina Cephesi İçin
| LED Ömür Boyu: | 30000 saat |
|---|---|
| Ağırlık: | 1,92 kg/㎡ |
| Şartname: | Video Duvarı |
Uçaklarla Uyumlu Sıcak Ürün P50 Ultralight Programlanabilir IP67 RGB LED Mesh Ekran
| Görüntüleme türü: | NEDEN OLMUŞ |
|---|---|
| Paket İçeriği: | 1 x Drone Ekranı, Montaj Aksesuarları |
| Yeniden kullanılabilirlik: | Yeniden Kullanılabilir ve Yıkanabilir |
Led Mesh Ekran Dış Mekan IP67 P46 Esnek Led Perde Ekranı Medya Cephe Aydınlatması İçin
| Ekran boyutu: | Özelleştirilmiş |
|---|---|
| Renk: | RGB |
| Ekran Boyutu: | Özelleştirilebilir |
Açık Led Mesh Ekranı Dış Su geçirmez IP67 P50 Yapı için Esnek Led Perde
| Ekran boyutu: | Özelleştirilmiş |
|---|---|
| Renk: | RGB |
| Ekran Boyutu: | Özelleştirilebilir |
P125 SMD3535 Tam Renkli LED Mesh Ekranı RGB DMX512 Açık Açık Sergi Salonları için Esnek Şeffaf Yuvarlak
| Işın açısı: | 160 derece |
|---|---|
| LED çip: | SMD3535 |
| Renk: | tam renk |
P125 SMD3535 RGB LED Mesh Ekran IP67 Dış Mekan 12V 48W
| Renk: | RGB Tam Renk |
|---|---|
| Modül boyutu: | 1000x1000mm |
| Ağırlık: | 1,92 kg |
P50 Ultralight Drone With LED Screen For Advertising , Programmable IP67 RGB LED Mesh Screen
| Packaging Details: | carton |
|---|---|
| Delivery Time: | 3-25days |
| Payment Terms: | T/T,Western Union |
P62.5 RGB LED Mesh Ekranı IP67 12V 1000x1000mm Dış Ekran
| Parlaklık: | 1800-2300cd/m² |
|---|---|
| Kabine boyutu: | 1000mm*1000mm |
| Ortalama güç: | 192W |
P83 DMX512 SMD3535 RGB LED Mesh Ekranı IP67 Dış 12V 108W
| Renk: | RGB Tam Renk |
|---|---|
| Modül boyutu: | 1000x1000mm |
| Ağırlık: | 3.02kg |
P125 1800cd 48W DMX512 SMD3535 RGB LED Mesh Ekran IP67 Dış Mekan DC 12V Açık Hava Reklamcılığı
| Renk: | RGB Tam Renk |
|---|---|
| Modül Boyutu: | 1000x1000mm |
| ağırlık: | 1.8kg |

