Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ flexible led mesh screen ] Eşleşme 136 Ürünler.
IP67 Su geçirmez Tam Renkli P83 Dışarıda LED Mesh Ekranı Esnek Mesh Perde
| Uzak Cihaz Yönetimi: | Uzaktan İçerik Yönetimi |
|---|---|
| Tedarikçi Türü: | ODM, OEM |
| Gerilim: | 12V |
Çözünür Modüler LED Mesh Ekranı 50mm IP67 Çelik Yapı Cam Perde ve Dış Reklam için Rated
| Piksel Aralığı: | 50 mm |
|---|---|
| Ömür boyu: | 30.000 saat |
| Ekran Fonksiyonu: | Video |
Sokak Penceresi ve Etkinlik Reklamcılığı İçin IP67 Suya Dayanıklı LED Mesh Ekran Trafiği Çekmek İçin Yüksek Görünürlüklü Ekran
| Piksel Aralığı: | 143 mm |
|---|---|
| LED boncuk: | Ulus Yıldızı / Kinglight |
| Tedarikçi Türü: | Orijinal üretici, ODM, OEM |
P10 Ultra İnce Esnek Şeffaf LED Film Fiyatı Dış Mekan Yapışkan Cam Pencere LED Film Ekran Şeffaf Fabrika
| İsim: | Süper ince şeffaf LED ekran filmi |
|---|---|
| OEM veya ODM: | Evet |
| Piksel perdesi: | P6 |
Yüksek Parlaklık P3.91 SMD1921 Şeffaf Tam Renkli RGB Mesh Izgara Büyük İç Mekan Şeffaf Cam LED Ekran Paneli Ekran
| Ürün adı: | LED ızgara ekranı |
|---|---|
| Görüntüleme açısı: | 160 ° |
| LED kaynak: | SMD1921 |
Kapalı P3.9 1000*500mm Tam Renkli ızgara örgü ekranı 4000-4500cd Şeffaf LED Ekran Led Duvar Ekranı
| Koruma seviyesi: | IP45 |
|---|---|
| Renk: | tam renk |
| Gri ölçek: | 16bit |
High Brightness See Through Full Color RGB P3.9 500*1000mm Mesh Grille Large Indoor Transparent Glass LED Display Panel Screen
| Çalışma sıcaklığı: | -20 ℃ ~ 60 ℃ |
|---|---|
| Ekran boyutu: | 500*1000mm |
| Piksel perdesi: | 3,9 mm |
P15 LED Drone Ekranı Ultra Hafif Yüksek Parlaklık Hava Reklam Etkinlikleri için Uçan LED Mesh Ekranı Sahne Gösteri Açık Sky Media Ekranı Programlanabilir WiFi Kontrolü Kolay Kurulum
| Modül Boyutu: | 1000*1000mm, |
|---|---|
| Başvuru: | Bina Dekorasyonu |
| Minimum Sipariş Miktarı: | Şarj Edilebilir Lityum İyon |
Yüksek Çözünürlüklü P6 Yapışkan Şeffaf LED Ekran, Süper İnce Şeffaf LED Ekran Filmi
| İsim: | Süper ince şeffaf LED ekran filmi |
|---|---|
| OEM veya ODM: | Evet |
| Piksel perdesi: | P6 |
LED Şeffaf Film Ekran 220V P6 Ultra İnce, Yüksek Parlaklık, Kolay Kurulum Reklam
| İsim: | Süper ince şeffaf LED ekran filmi |
|---|---|
| OEM veya ODM: | Evet |
| Piksel perdesi: | P6 |

