Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ flexible led mesh screen ] Eşleşme 136 Ürünler.
12V IP67 Su Geçirmez RGB Esnek File Ekran LED Nokta Işık Dış Mekan Kullanımı için Reklam Izgarası
| isim: | Pixel Mesh LED ekran |
|---|---|
| Kabine boyutu: | Özelleştirilmiş |
| IP derecesi: | IP67 |
Dış mekan esnek RGB Tam Renk Şeffaf LED Piksel Mesh Ekran Tam Renk P41.5 Hafif Net Video Perde Ekranı
| Çap: | 20 mm |
|---|---|
| Renk: | RGB |
| Garanti: | 2 yıl |
High Brightness Transparent Flexible LED Display Film Outdoor Application Glass Window and LED Screen
| Kabine boyutu: | özelleştirilmiş |
|---|---|
| IP derecesi: | IP67 |
| Çap: | 20 mm |
Dış mekan için esnek hafif SMD5050 P41.5 esnek LED piksel örgü ekranları
| Malzeme: | Pc |
|---|---|
| Ürün adı: | LED örgü ekran |
| İsim: | XH-CXG2001S-P41.5 (RGB) |
P62.5 Dış Su geçirmez Led Net Ekranı, Medya Fasad Işığı için Hafif İnce ve Esnek Mesh Led Ekranı
| Malzeme: | Pc |
|---|---|
| Ürün adı: | LED örgü ekran |
| İsim: | XH-HXH2503P12(RGB)-P62.5 |
Ip67 Su Geçirmez Dış Mekan Esnek Kayan LED Mesh Ekran Şeffaf Izgara Ekran Mesh P125 Reklam İçin
| Malzeme: | Pc |
|---|---|
| Ürün adı: | LED örgü ekran |
| İsim: | XH-HXH3003P12 (RGB) -P125 |
Dış Mekan Mimari Cephe Işığı DMX512 LED P143 Piksel Işığı Piksel Mesh Ekran reklam Ekran Işığı
| Malzeme: | Pc |
|---|---|
| Ürün adı: | LED örgü ekran |
| İsim: | XH-HXH3003P12 (RGB) -P143 |
SMD3535 RGB 300W DC12V Dış Mekan Katı Alışveriş Merkezi için LED Mesh Ekran
| Anahtar kelime: | LED örgü ekranı |
|---|---|
| Ekran boyutu: | Özelleştirilmiş |
| Koruma seviyesi: | IP67 |
P125 SMD3535 Su geçirmez IP67 LED Ekran Ağı Dış Perde Perakende Mağazaları Sergiler için Özel
| Güç: | 48W |
|---|---|
| IP oranı: | IP67 |
| Piksel perdesi: | 30 mm |
Katlanabilir RGB Tam Renkli DMX SPI LED Piksel Mesh Ekran Cephe Bina Aydınlatması İçin
| İsim: | Piksel örgü ekranı |
|---|---|
| Kabine boyutu: | Özelleştirilmiş |
| IP derecesi: | IP67 |

