All Products
Keywords [ flexible led mesh screen ] match 150 Products.
12V IP67 Waterproof RGB Flexible Mesh Screen LED Point Light Advertising Grid for Outdoor Use
| Name: | Pixel Mesh LED Display |
|---|---|
| Cabinet Size: | Customized |
| Ip Rating: | IP67 |
Outdoor Flexible RGB Full Color Transparent LED Pixel Mesh Screen Full Color P41.5 Lightweight Net Video Curtain Display
| Diameter: | 20mm |
|---|---|
| Color: | RGB |
| Warranty: | 2years |
High Brightness Transparent Flexible LED Display Film Outdoor Application Glass Window and LED Screen
| Cabinet Size: | Customized |
|---|---|
| Ip Rating: | IP67 |
| Diameter: | 20mm |
Full Color Flexible LED Mesh Screen IP67 Waterproof Outdoor Curtain Designed for Transparent Displays and Event Stage Backgrounds
| Remote Device Management: | Remote Content Management |
|---|---|
| Voltage: | 12V |
| Diameter: | 20mm |
Outdoor Flexible Lightweight SMD5050 P41.5 Flexible Led Pixel Mesh Screens for Outside Landscape
| Material: | PC |
|---|---|
| Product Name: | LED Mesh Screen |
| Name: | XH-CXG2001S-P41.5(RGB) |
P62.5 Outdoor Waterproof Led Net Screen Lightweight Thin and Flexible Mesh Led Display for Media Facade Lighting
| Material: | PC |
|---|---|
| Product Name: | LED Mesh Screen |
| Name: | XH-HXH2503P12(RGB)-P62.5 |
Ip67 Waterproof Outdoor Flexible Scrolling LED Mesh Display Transparent Grid Screen Mesh P125 For Advertisement
| Material: | PC |
|---|---|
| Product Name: | LED Mesh Screen |
| Name: | XH-HXH3003P12(RGB)-P125 |
Outdoor Architectural Facade Light DMX512 LED P143 Pixel Light Pixel Mesh Screen advertising Display Light
| Material: | PC |
|---|---|
| Product Name: | LED Mesh Screen |
| Name: | XH-HXH3003P12(RGB)-P143 |
SMD3535 RGB 300W DC12V LED Mesh Display For Outdoor Solid Mall
| Keyword: | LED Mesh Display |
|---|---|
| Screen Dimension: | Customized |
| Protection Level: | IP67 |
P125 SMD3535 Waterproof IP67 LED Screen Mesh Outdoor Curtain Customized for Retail Stores Exhibitions
| Power: | 48W |
|---|---|
| Ip Rate: | IP67 |
| Pixel Pitch: | 30mm |

