Όλα τα Προϊόντα
λέξεις-κλειδιά [ flexible led mesh screen ] αντιστοιχία 136 προϊόντα.
12V IP67 Αδιάβροχη RGB Ευέλικτη Διάφραξη Διάφρασης LED Point Light Διαφημιστικό Δίκτυο για εξωτερική χρήση
| όνομα: | Οθόνη LED Pixel Mesh |
|---|---|
| Μέγεθος γραφείου: | Προσαρμοσμένος |
| Βαθμολογία IP: | IP67 |
Εξωτερική ευέλικτη RGB πλήρης χρώματος διαφανής οθόνη πινέλας LED με πίκσελ σε πλήρες χρώμα P41.5 ελαφριά οθόνη οθόνης βίντεο
| Διάμετρος: | 20mm |
|---|---|
| Χρώμα: | RGB |
| Εγγύηση: | 2 ετών |
High Brightness Transparent Flexible LED Display Film Outdoor Application Glass Window and LED Screen
| Μέγεθος γραφείου: | προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Βαθμολογία IP: | IP67 |
| Διάμετρος: | 20mm |
Εξωτερικές Εύκαμπτες Ελαφριές Οθόνες Πλέγματος LED Pixel SMD5050 P41.5 για Εξωτερικό Τοπίο
| Υλικό: | Καλαθοσφαίνω |
|---|---|
| Όνομα προϊόντος: | Οθόνη LED Mesh |
| Ονομα: | XH-CXG2001S-P41.5 ((RGB) |
P62.5 Υπαίθρια Αδιάβροχη Οθόνη Led Net Ελαφριά Λεπτή και Εύκαμπτη Οθόνη Led Mesh για Φωτισμό Πρόσοψης Μέσων
| Υλικό: | Καλαθοσφαίνω |
|---|---|
| Όνομα προϊόντος: | Οθόνη LED Mesh |
| Ονομα: | XH-HXH2503P12 (RGB) - P62.5 |
Αδιάβροχη εξωτερική εύκαμπτη οθόνη LED Mesh με κύλιση IP67 Διαφανής οθόνη πλέγματος P125 για διαφήμιση
| Υλικό: | Καλαθοσφαίνω |
|---|---|
| Όνομα προϊόντος: | Οθόνη LED Mesh |
| Ονομα: | XH-HXH3003P12 (RGB) -P125 |
Εξωτερικό Αρχιτεκτονικό Φωτιστικό Πρόσοψης DMX512 LED P143 Pixel Light Pixel Mesh Screen Φωτισμός Οθόνης Διαφήμισης
| Υλικό: | Καλαθοσφαίνω |
|---|---|
| Όνομα προϊόντος: | Οθόνη LED Mesh |
| Ονομα: | XH-HXH3003P12 (RGB) -P143 |
SMD3535 RGB 300W DC12V LED Mesh Display για εξωτερικό εμπορικό κέντρο
| keyword: | Οθόνη LED Mesh |
|---|---|
| Διάσταση οθόνης: | Προσαρμοσμένο |
| Επίπεδο προστασίας: | IP67 |
P125 SMD3535 Αδιάβροχο IP67 LED Πλέγμα Οθόνης Εξωτερικού Χώρου Κουρτίνα Προσαρμοσμένη για Καταστήματα Λιανικής Έκθεσης
| Εξουσία: | 48W |
|---|---|
| Ποσοστό IP: | IP67 |
| Εικονοστοιχείο: | 30mm |
Πτυσσόμενη οθόνη πλέγματος LED DMX SPI RGB Full Color για φωτισμό προσόψεων κτιρίων
| Ονομασία: | Οθόνη πλέγματος εικονοστοιχείων |
|---|---|
| Μέγεθος ντουλαπιού: | Προσαρμοσμένο |
| Βαθμολογία IP: | IP67 |

