Όλα τα Προϊόντα
λέξεις-κλειδιά [ flexible led mesh screen ] αντιστοιχία 136 προϊόντα.
SMD3535 P100 LED Mesh Display εξωτερική IP67 Αδιάβροχο LED Grid Screen Light για διαφήμιση
| Ονομασία: | Οθόνη LED Mesh |
|---|---|
| Εξουσία: | 75W/M2 |
| WB φωτεινότητα: | 2000-3000CD |
P50 Διαφανής Έγχρωμη Οθόνη LED Mesh Αδιάβροχη Εξωτερική Οθόνη LED για Τοίχους Κτιρίων
| Επίπεδο προστασίας: | IP67 |
|---|---|
| Υλικό: | Καλαθοσφαίνω |
| Διάσταση οθόνης: | 1000*1000mm |
PC DMX512 SMD5050 LED Mesh Display P50 Για Εξωτερικά Κτίρια Εύκολη Εγκατάσταση
| Ονομασία: | Οθόνη LED Mesh |
|---|---|
| Διάρκεια ζωής: | 30000h |
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -20 ° C έως 60 ° C |
P50 Εξωτερική DMX512 DC12V IP67 LED Οθόνη Πλέγματος Pixel Εύκαμπτο PVC Media
| Product Name: | Pixel Mesh Screen |
|---|---|
| Usage: | Outdoor |
| Power: | 120W |
Εξωτερική υδατοασφαλής οθόνη P100 LED Net Screen ελαφριά λεπτή ευέλικτη οθόνη LED με πλέγμα
| Προϊόν: | Εικονική οθόνη LED P100 |
|---|---|
| Μέση ισχύος: | 75W |
| Λειτουργία εμφάνισης: | Σημάδι Adertising |
Εμφάνιση πλέγματος LED P100 Πλήρης χρώσης RGB 12V IP67 Αδιάβροχη ευέλικτη εξωτερική οθόνη LED
| Ονομασία προϊόντος: | Οθόνη LED Mesh |
|---|---|
| Επίπεδο προστασίας: | IP67 |
| Υλικό: | Καλαθοσφαίνω |
IP67 Αδιάβροχο 12V P125 RGB Ευέλικτη οθόνη LED Mesh Εξωτερική οθόνη
| Χαρακτηριστικό: | εύκολη εγκατάσταση |
|---|---|
| Ποσότητα LED: | 64 τμχ/τμ |
| Φωτεινότητα ισορροπίας λευκού: | 1000~1500 Cd/m² |
Led Screen High Transparency Curtain Grille Glass Window LED Mesh Display
| Ονομα: | Οθόνη μάσκας LED |
|---|---|
| Μέγεθος γραφείου: | προσαρμοσμένος |
| Βαθμολογία IP: | IP40 |
Transparent Led Screen Flexible Led Film Crystal Display Screen on Shopping Mall windows Glass Adhesive Led Advertising Panel
| Ονομα: | Σούπερ λεπτό διαφανές φιλμ προβολής LED |
|---|---|
| OEM ή ODM: | Ναί |
| Εικονοστοιχείο: | P6 |
Εικονική οθόνη για διαφήμιση P50 εξωτερική αδιάβροχη ευέλικτη οθόνη κουρτίνας LED Net Screen Pixel
| Όνομα: | Οθόνη LED Pixel Mesh |
|---|---|
| Μέγεθος ντουλαπιού: | Προσαρμοσμένο |
| Διαβάθμιση IP: | IP67 |

