Όλα τα Προϊόντα
λέξεις-κλειδιά [ flexible led mesh screen ] αντιστοιχία 136 προϊόντα.
IP67 Αδιάβροχο πλήρες χρώμα P83 Εξωτερική οθόνη με LED Mesh Ελαστική οθόνη με δίχτυ
| Διαχείριση συσκευών εξ αποστάσεως: | Απομακρυσμένη διαχείριση περιεχομένου |
|---|---|
| Τύπος προμηθευτή: | ODM, OEM |
| Δυναμικό: | 12V |
Διαφανής διαμορφωμένη οθόνη πλέγματος LED 50mm IP67 για χάλυβα δομή γυάλινη κουρτίνα και εξωτερική διαφήμιση
| Pixel Pitch: | 50 χλστ |
|---|---|
| Διάρκεια ζωής: | 30.000 Ώρες |
| Λειτουργία εμφάνισης: | Βίντεο |
IP67 Αδιάβροχη δικτυωτή οθόνη LED για παράθυρο δρόμου και προβολή εκδηλώσεων υψηλής ορατότητας για προσέλκυση επισκεψιμότητας
| Pixel Pitch: | 143 χιλιοστά |
|---|---|
| Χάντρα οδηγήσεων: | Nationstar/Kinglight |
| Τύπος προμηθευτή: | Αρχικός κατασκευαστής, ODM, OEM |
P10 Εξαιρετικά Λεπτό Ευέλικτο Διαφανές LED Φιλμ Τιμή Εξωτερικού Χώρου Αυτοκόλλητο Γυάλινο Παράθυρο LED Φιλμ Οθόνη Διαφανές Εργοστάσιο
| Ονομα: | Σούπερ λεπτό διαφανές φιλμ προβολής LED |
|---|---|
| OEM ή ODM: | Ναί |
| Εικονοστοιχείο: | P6 |
Υψηλής Φωτεινότητας P3.91 SMD1921 Διάφανο Πλήρους Χρώματος RGB Πλέγμα Πλέγμα Μεγάλο Εσωτερικό Διαφανές Γυάλινο LED Panel Οθόνης
| Όνομα προϊόντος: | Οθόνη μάσκας LED |
|---|---|
| γωνιά προβολής: | 160 ° |
| Πηγή LED: | SMD1921 |
Εσωτερική οθόνη P3.9 1000*500mm Full Color Grille Mesh Screen 4000-4500cd Διαφανής οθόνη Led Led Wall Display Screen
| Επίπεδο προστασίας: | IP45 |
|---|---|
| Χρώμα: | πλήρες χρώμα |
| Γκρίζα κλίμακα: | 16bit |
High Brightness See Through Full Color RGB P3.9 500*1000mm Mesh Grille Large Indoor Transparent Glass LED Display Panel Screen
| Θερμοκρασία εργασίας: | -20 ℃ ~ 60 ℃ |
|---|---|
| Διάσταση οθόνης: | 500*1000mm |
| Εικονοστοιχείο: | 3,9 χιλιοστά |
P15 LED Drone Display Screen Ultra Lightweight High Brightness Flying LED Mesh Screen για αεροπορικές διαφημίσεις Εκδηλώσεις Σκηνική επίδειξη εξωτερικού Sky Media Display Προγραμματιζόμενο έλεγχο WiFi Εύκολη εγκατάσταση
| Μέγεθος ενότητας: | 1000*1000mm, |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Διακόσμηση κτιρίου |
| Τύπος μπαταρίας: | Επαναφορτιζόμενο ιόν λιθίου |
Υψηλής ευκρίνειας P6 κολλητική διαφανής οθόνη LED, Super Slim διαφανής οθόνη LED ταινία
| Ονομασία: | Σούπερ λεπτό διαφανές φιλμ προβολής LED |
|---|---|
| OEM ή ODM: | Ναι |
| Εικονοστοιχείο: | P6 |
Διαφανής οθόνη ταινίας LED 220V P6 Ultra Thin, High Brightness, Εύκολη εγκατάσταση διαφήμιση
| Ονομα: | Σούπερ λεπτό διαφανές φιλμ προβολής LED |
|---|---|
| OEM ή ODM: | Ναί |
| Εικονοστοιχείο: | P6 |

