Όλα τα Προϊόντα
λέξεις-κλειδιά [ flexible led mesh screen ] αντιστοιχία 136 προϊόντα.
P125 Υψηλής ποιότητας εξωτερική οθόνη LED 30mm IP67 Αδιάβροχη εμπορική ποιότητα για πρόσοψη κτιρίων
| Led Lifetime: | 30000H |
|---|---|
| Βάρος: | 1,92 κιλά/㎡ |
| Προσδιορισμός: | Video Wall |
Καυτό προϊόν P50 Ultralight Προγραμματίσιμη οθόνη IP67 RGB LED Mesh για συμβατό με Drones
| Τύπος οθόνης: | LED |
|---|---|
| Το πακέτο περιλαμβάνει: | 1 x Οθόνη Drone, Αξεσουάρ τοποθέτησης |
| Επαναχρησιμοποίηση: | Επαναχρησιμοποιήσιμο και Πλέσιμο |
Οθόνη Led Mesh Εξωτερικού Χώρου IP67 P46 Εύκαμπτη Οθόνη Led Curtain για Φωτισμό Πρόσοψης Μέσων
| Διάσταση οθόνης: | Προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Χρώμα: | RGB |
| Μέγεθος οθόνης: | Προσαρμόσιμος |
Διαφανής οθόνη πλέγματος LED εξωτερικού χώρου αδιάβροχη IP67 P50 Εύκαμπτη κουρτίνα LED για κτίρια
| Διάσταση οθόνης: | Προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Χρώμα: | RGB |
| Μέγεθος οθόνης: | Προσαρμόσιμος |
P125 SMD3535 Πλήρης χρώσης οθόνη LED με δίχτυ RGB DMX512 Ευέλικτη διαφανής κυλίνδρια για υπαίθριες εκθεσιακές αίθουσες
| Γωνία δέσμης: | 160 βαθμός |
|---|---|
| Λυχνία LED: | SMD3535 |
| Χρώμα: | Πλήρες χρώμα |
P125 SMD3535 RGB LED οθόνη πλέγματος IP67 εξωτερικού χώρου 12V 48W
| Χρώμα: | RGB Πλήρες χρώμα |
|---|---|
| Μέγεθος μονάδας: | 1000x1000mm |
| Βάρος: | 1.92 κιλά |
P50 Ultralight Drone με οθόνη LED για διαφήμιση, προγραμματιζόμενη οθόνη IP67 RGB LED Mesh
| Packaging Details: | carton |
|---|---|
| Delivery Time: | 3-25days |
| Payment Terms: | T/T,Western Union |
Εικονική οθόνη LED RGB IP67 12V 1000x1000mm
| Λάμψη: | 1800-2300cd/m² |
|---|---|
| Μέγεθος ντουλαπιού: | 1000 χιλιοστά*1000 χιλιοστά |
| Μέση ισχύος: | 192W |
P83 DMX512 SMD3535 RGB LED Mesh Screen IP67 Εξωτερικό 12V 108W
| Χρώμα: | RGB Πλήρες χρώμα |
|---|---|
| Μέγεθος μονάδας: | 1000x1000mm |
| Βάρος: | 3.02kg |
P125 1800cd 48W DMX512 SMD3535 RGB LED Mesh Screen IP67 Εξωτερικού Χώρου DC 12V Εξωτερικής Διαφήμισης
| Χρώμα: | RGB Πλήρες χρώμα |
|---|---|
| Μέγεθος ενότητας: | 1000x1000mm |
| βάρος: | 1,8 κιλά |

