Όλα τα Προϊόντα
λέξεις-κλειδιά [ flexible led mesh screen ] αντιστοιχία 136 προϊόντα.
Κατασκευαστής οθόνης κουρτίνας εξωτερικού χώρου P125 RGB LED Οθόνη Ευέλικτη Προσαρμοσμένη Φορητή Οθόνη κουρτίνας LED πλέγματος
| Τροφοδοσία: | 48W |
|---|---|
| Μέγεθος γραφείου: | Προσαρμοσμένος |
| γωνιά προβολής: | 160 ° |
P83 Προγραμματιζόμενη Εύκαμπτη RGB κουρτίνα πλέγματος LED DC12V, Οθόνη πλέγματος LED, Πτυσσόμενη κουρτίνα οθόνης LED εξωτερικού χώρου
| γωνιά προβολής: | 160 ° |
|---|---|
| Φωτεινή ροή: | Προσαρμόσιμος |
| Εικονοστοιχείο: | P83 |
Διαφήμιση εσωτερικών χώρων Ευέλικτη διαφανής οθόνη οθόνης P6 LED οθόνη ταινία
| Ονομασία: | Διαφανής οθόνη |
|---|---|
| Χρήση: | Εσωτερική διαφήμιση |
| Εικονοστοιχεία: | 6mm |
Κρεμαστή Εγκατάσταση P6 Διαφανής Οθόνη LED 240mm×1000mm Με Μονάδα
| Θερμοκρασία χρώματος: | Προσαρμόσιμος |
|---|---|
| Μέγεθος ντουλαπιού: | 240mm x 1000mm |
| Υλικό: | PET +RGB +PU |
P125 RGB PC DMX512 SMD3535 LED Mesh Display για εξωτερικά κτήρια Εύκολη εγκατάσταση
| Ανοικτό χρώμα: | RGB |
|---|---|
| Χρώμα τσιπ σωλήνα: | Πλήρες χρώμα |
| Επίπεδο προστασίας: | IP67 |
P25 IP67 Οθόνη LED Mesh Υψηλής Φωτεινότητας 2500cd για Διαφημίσεις σε Εμπορικά Κέντρα με Drone
| Μέση ισχύος: | 250 W/m² |
|---|---|
| Τσιπ LED: | WS2811 |
| Pixels: | 25mm |
P15 Ελαφρύ Προγραμματιζόμενο IP67 Αδιάβροχο LED Mesh Display για Διαφημίσεις σε Εμπορικά Κέντρα με Drone
| Μέση ισχύος: | 600W/m² |
|---|---|
| Τσιπ LED: | WS2811 |
| Pixels: | 15 χιλιοστά |
P20 Προγραμματιζόμενα LED Mesh Drones για Εκδηλώσεις Μεγάλων Διαστάσεων και Διαφήμιση στον Ουρανό
| Μέση ισχύος: | 450 W/m² |
|---|---|
| Τσιπ LED: | WS2811 |
| Pixels: | 20 mm |
Eagerled P62.5 Έγχρωμη RGB Αδιάβροχη Οθόνη LED Video Wall Mesh Curtain Οθόνη LED Εξωτερικού Χώρου Οθόνη Grid Wall Display
| Εργαζόμενος: | DC12V |
|---|---|
| Εικονοστοιχείο: | 62,5 χιλιοστά |
| Χρώμα τσιπ σωλήνα: | Πλήρες χρώμα |
Π25 Πτητική οθόνη LED Πτητική πλέξη LED οθόνη Drone Led Soft Screen Διαφήμιση Drones Πτήση με Drone Show με Drone
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | κινούμενα σχέδια ή ξύλινα |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 5-15 μέρες |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union |

