Wszystkie produkty
słowa kluczowe [ flexible led mesh screen ] dopasowanie 136 produkty.
P125 Producent zewnętrznego ekranu kurtynowego, ekranu LED RGB, elastycznego, dostosowanego, przenośnego, siatkowego ekranu LED
| Zasilacz: | 48 W. |
|---|---|
| Rozmiar szafki: | Dostosowane |
| Kąt oglądania: | 160 ° |
P83 Programowalny elastyczny RGB DC12V Led Mesh Curtain Led Mesh Display Foldable Outdoor Led Net Screen Curtain
| Kąt oglądania: | 160 ° |
|---|---|
| Strumień świetlisty: | Dostosowywanie |
| Piksel: | P83 |
Reklama wewnętrzna Elastyczny Przezroczysty Ekran Wyświetlacza P6 LED Film
| Nazwa: | Przezroczysty ekran wyświetlacza |
|---|---|
| Stosowanie: | Reklama wewnętrzna |
| Piksele: | 6 mm |
Montaż wiszący P6 Przezroczysty ekran LED 240mm×1000mm z modułem
| Temperatura kolorów: | Dostosowywanie |
|---|---|
| Rozmiar szafki: | 240 mm x 1000 mm |
| Tworzywo: | PET +RGB +PU |
P125 RGB PC DMX512 SMD3535 LED Mesh Display do Zewnętrznych Budynków Łatwa Instalacja
| Jasny kolor: | RGB |
|---|---|
| Kolor chipów rurkowych: | Pełny kolor |
| Poziom ochrony: | IP67 |
P25 IP67 Wysokiej jasności 2500cd LED Mesh Display dla reklam w centrum handlowym
| Średnia moc: | 250 W/m² |
|---|---|
| Układ LED: | WS2811 |
| Piksele: | 25 mm |
P15 Lekki, programowalny, wodoodporny IP67 wyświetlacz LED Mesh do reklam na dronach w centrach handlowych
| Średnia moc: | 600 W/m² |
|---|---|
| Układ LED: | WS2811 |
| Piksele: | 15 mm |
Drony LED P20 z możliwością programowania do wydarzeń na dużą skalę i reklam na niebie
| Średnia moc: | 450 W/m² |
|---|---|
| Układ LED: | WS2811 |
| Piksele: | 20mm |
Eagerled P62.5 Pełnokolorowa RGB Wodoodporna Kurtyna LED do Budynków, Siatkowa Ściana LED, Ekran LED, Zewnętrzny Ekran Ścienny
| Work Volt: | DC12V |
|---|---|
| Piksel: | 62,5 mm |
| Kolor chipów rurkowych: | Pełny kolor |
P25 Latający ekran LED Latająca sieć LED ekran Drone Led Soft Screen Reklamy drony Latające z dronem Pokaż z dronem
| Szczegóły pakowania: | kreskówki lub drewniane |
|---|---|
| Czas dostawy: | 5-15 dni |
| Zasady płatności: | T/T, Western Union |

