Alle producten
zoekwoorden [ flexible led mesh screen ] overeenkomen 136 producten.
SMD3535 P100 LED Mesh Display Outdoor IP67 Waterdicht LED Grid Screen Light Voor reclame
| Naam: | LED -gaasdisplay |
|---|---|
| Stroom: | 75W/M2 |
| WB helderheid: | 2000-3000cd |
P50 Transparent Full Color LED Mesh Display Waterdicht Outdoor LED Display Voor gebouwde muren
| Beschermingsniveau: | IP67 |
|---|---|
| Materiaal: | Pc |
| Schermdimensie: | 1000*1000 mm |
PC DMX512 SMD5050 LED Mesh Display P50 Voor buitengebouwen Gemakkelijk te installeren
| Naam: | LED -gaasdisplay |
|---|---|
| Levensduur: | 30000H |
| Werktemperatuur: | -20 ° C tot 60 ° C |
P50 Outdoor DMX512 DC12V IP67 LED Pixel Mesh Scherm Flexibel PVC Media
| Product Name: | Pixel Mesh Screen |
|---|---|
| Usage: | Outdoor |
| Power: | 120W |
Buiten waterdicht P100 LED Net Screen Lichtgewicht Dunne Flexible Mesh LED Display
| Producten: | P100-LED-scherm |
|---|---|
| Gemiddelde kracht: | 75W |
| Weergave -functie: | Adertisingsteken |
P100 LED Mesh Display Full Color RGB 12V IP67 Waterdicht Flexibel Buiten LED Display
| Product name: | LED -gaasdisplay |
|---|---|
| Beschermingsniveau: | IP67 |
| Materiaal: | Pc |
IP67 Waterdicht 12V P125 RGB Flexibel LED Mesh Screen Buiten Mesh Gordijn
| Functie: | eenvoudige installatie |
|---|---|
| LED-hoeveelheid: | 64 stuks/m² |
| Helderheid van de witbalans: | 1000~1500Cd/m2 |
Led Screen High Transparency Curtain Grille Glass Window LED Mesh Display
| Naam: | LED -roosterscherm |
|---|---|
| Kabinetsgrootte: | aangepast |
| IP -beoordeling: | IP40 |
Transparent Led Screen Flexible Led Film Crystal Display Screen on Shopping Mall windows Glass Adhesive Led Advertising Panel
| Naam: | Super slanke transparante LED -displayfilm |
|---|---|
| OEM of ODM: | Ja |
| Pixelveld: | P6 |
Led Mesh Pixel Screen Voor reclame P50 Buiten waterdicht Flexibel LED gordijnscherm Net Screen Pixel
| Naam: | Pixel Mesh LED Display |
|---|---|
| Kastgrootte: | Aangepast |
| IP-beoordeling: | IP67 |

