Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ flexible led mesh screen ] Eşleşme 136 Ürünler.
SMD3535 P100 LED Mesh Ekran Dış Mekan IP67 Su Geçirmez LED Izgara Ekran Işığı Reklam İçin
| İsim: | LED örgü ekranı |
|---|---|
| Güç: | 75W/m2 |
| WB parlaklığı: | 2000-3000cd |
P50 Şeffaf Tam Renkli LED Mesh Ekran Binaların Duvarları İçin Su Geçirmez Dış Mekan LED Ekran
| Koruma seviyesi: | IP67 |
|---|---|
| Malzeme: | Pc |
| Ekran boyutu: | 1000*1000mm |
PC DMX512 SMD5050 LED Mesh Ekran P50 Dış Mekan Binaları için Kolay Kurulum
| İsim: | LED örgü ekranı |
|---|---|
| Ömür: | 30000h |
| Çalışma sıcaklığı: | -20 ° C ila 60 ° C |
P50 Dış Mekan DMX512 DC12V IP67 LED Piksel Mesh Ekran Esnek PVC Medya
| Product Name: | Pixel Mesh Screen |
|---|---|
| Usage: | Outdoor |
| Power: | 120W |
Dış Mekan Su Geçirmez P100 LED Ağ Ekran Hafif İnce Esnek File LED Ekran
| Ürün: | P100 LED Ağ Ekranı |
|---|---|
| Ortalama güç: | 75W |
| Ekran işlevi: | Reklam İşareti |
P100 LED Mesh Ekran Tam Renkli RGB 12V IP67 Su Geçirmez Esnek Dış Mekan LED Ekran
| Ürün adı: | LED örgü ekranı |
|---|---|
| Koruma seviyesi: | IP67 |
| Malzeme: | Pc |
IP67 Su geçirmez 12V P125 RGB Esnek LED Mesh Ekranı Dışarıdaki Mesh Perde
| Özellik: | kolay kurulum |
|---|---|
| LED Miktarı: | 64 adet/m2 |
| Beyaz Denge Parlaklığı: | 1000 ~ 1500cd/m² |
Led Screen High Transparency Curtain Grille Glass Window LED Mesh Display
| İsim: | LED ızgara ekranı |
|---|---|
| Kabine boyutu: | özelleştirilmiş |
| IP derecesi: | IP40 |
Transparent Led Screen Flexible Led Film Crystal Display Screen on Shopping Mall windows Glass Adhesive Led Advertising Panel
| İsim: | Süper ince şeffaf LED ekran filmi |
|---|---|
| OEM veya ODM: | Evet |
| Piksel perdesi: | P6 |
Led Mesh Pixel Ekranı Reklam için P50 Dış Su geçirmez Esnek LED Perde Ekranı Net Ekran Pixel
| İsim: | Pixel Mesh LED ekran |
|---|---|
| Dolap Boyutu: | Özelleştirilmiş |
| IP Derecelendirmesi: | IP67 |

