Wszystkie produkty
słowa kluczowe [ point light ] dopasowanie 75 produkty.
Dynamic Sky Canvas P20 Programowalna Flota Dronów LED do Wydarzeń na Dużą Skalę
| Średnia moc: | 450 W/m² |
|---|---|
| Układ LED: | WS2811 |
| Piksele: | 20mm |
Ekran holograficzny LED P6.25, konfigurowalny rozmiar, obsługa ściany wideo do wystaw i centrów handlowych
| Średnia moc: | 300 W/m² |
|---|---|
| Układ LED: | SMD2222 |
| Piksele: | 6,25 mm |
Wyświetlacz holograficzny LED P3.9 o wysokiej jasności, dwustronny, 3000cd, lekki, łatwy w montażu do zastosowań detalicznych
| Średnia moc: | 300 W/m² |
|---|---|
| CHIP LED: | SMD2222 |
| Piksele: | 6,25 mm |
P6.25 5000cd Ultra-Thin Easy Install Low Power High Impact Transparent LED Holographic Screen for Glass Windows (Przejrzysty ekran holograficzny LED dla szybnych okien)
| Średnia moc: | 300 W/m² |
|---|---|
| CHIP LED: | SMD2222 |
| Piksele: | 6,25 mm |
P50 7000cd IP67 300W DMX512 RGB LED Mesh Screen Outdoor DC 12V Reklama zewnętrzna
| Kolor: | RGB |
|---|---|
| Rozmiar modułu: | Personalizacja |
| waga: | 8kg |

