Όλα τα Προϊόντα
λέξεις-κλειδιά [ point light ] αντιστοιχία 75 προϊόντα.
Δυναμικός Ουρανός Καμβάς P20 Προγραμματιζόμενος Στόλος LED Drone για Εκδηλώσεις Μεγάλης Κλίμακας
| Μέση ισχύος: | 450 W/m² |
|---|---|
| Τσιπ LED: | WS2811 |
| Pixels: | 20 mm |
P6.25 LED ολογραφική οθόνη προσαρμόσιμου μεγέθους υποστηριζόμενο τοίχος βίντεο για εμπορικό κέντρο εκθέσεων
| Μέση ισχύος: | 300W/m² |
|---|---|
| Τσιπ LED: | SMD2222 |
| Pixels: | 6,25 χιλιοστά |
Οθόνη LED Ολογράμματος Υψηλής Φωτεινότητας P3.9 Διπλής Όψης 3000cd Ελαφριά για Εύκολη Εγκατάσταση για Λιανική
| Μέση Ισχύς: | 300W/m² |
|---|---|
| LED CHIP: | SMD2222 |
| Pixels: | 6,25 χιλιοστά |
P6.25 5000cd Εξαιρετικά Λεπτή Εύκολη Εγκατάσταση Χαμηλής Κατανάλωσης Ενέργειας Υψηλής Επίπτωσης Διαφανής Οθόνη LED Ολογραφικής Προβολής για Τζαμένιες Βιτρίνες
| Μέση Ισχύς: | 300W/m² |
|---|---|
| LED CHIP: | SMD2222 |
| Pixels: | 6,25 χιλιοστά |
P50 7000cd IP67 300W DMX512 RGB LED Mesh Screen Εξωτερικού Χώρου DC 12V Εξωτερική Διαφήμιση
| Χρώμα: | RGB |
|---|---|
| Μέγεθος ενότητας: | Προσαρμογή |
| βάρος: | 8 κιλά |

