Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ point light ] Eşleşme 75 Ürünler.
Büyük Ölçekli Etkinlikler için Dinamik Gökyüzü Tuvali P20 Programlanabilir LED Drone Filosu
| Ortalama güç: | 450W/m² |
|---|---|
| Led çip: | WS2811 |
| Piksel: | 20 mm |
P6.25 LED Holografik Ekran Özelleştirilebilir Boyut Destekli Sergi Alışveriş Merkezi için Video Duvarı
| Ortalama güç: | 300W/m² |
|---|---|
| Led çip: | SMD2222 |
| Piksel: | 6.25mm |
Yüksek Parlaklık P3.9 Çift Taraflı LED Holografik Ekran 3000cd Perakende İçin Kolay Kurulum İçin Hafif
| Ortalama Güç: | 300W/m² |
|---|---|
| LED ÇİP: | SMD2222 |
| Piksel: | 6.25mm |
P6.25 5000cd Ultra-İnce Kolay Kurulum Düşük Güç Yüksek Etkili Şeffaf LED Holografik Ekran Cam Pencereler İçin
| Ortalama Güç: | 300W/m² |
|---|---|
| LED ÇİP: | SMD2222 |
| Piksel: | 6.25mm |
P50 7000cd IP67 300W DMX512 RGB LED Mesh Ekran Dışarı DC 12V Dış Reklam
| Renk: | RGB |
|---|---|
| Modül Boyutu: | Özelleştirme |
| ağırlık: | 8 kg |

