Alle producten
zoekwoorden [ point light ] overeenkomen 75 producten.
Dynamic Sky Canvas P20 Programmable LED Drone Fleet voor grootschalige evenementen
| Gemiddelde kracht: | 450W/m² |
|---|---|
| LED-chip: | WS2811 |
| Pixels: | 20 mm |
P6.25 LED-holografisch scherm aanpasbare grootte ondersteunde videomuur voor tentoonstellingen winkelcentrum
| Gemiddelde kracht: | 300 W/m² |
|---|---|
| LED-chip: | SMD2222 |
| Pixels: | 6,25 mm |
Hoge helderheid P3.9 Dubbelzijdig LED-holografisch scherm 3000cd lichtgewicht voor eenvoudige installatie voor de detailhandel
| Gemiddeld vermogen: | 300 W/m² |
|---|---|
| LED-CHIP: | SMD2222 |
| Pixels: | 6,25 mm |
P6.25 5000cd Ultra-dun, eenvoudig te installeren, laag vermogen, hoge impact, transparant LED-holografisch scherm voor glazen ramen
| Gemiddeld vermogen: | 300 W/m² |
|---|---|
| LED-CHIP: | SMD2222 |
| Pixels: | 6,25 mm |
P50 7000cd IP67 300W DMX512 RGB LED Mesh Screen Outdoor DC 12V Outdoor Reclame
| Kleur: | RGB |
|---|---|
| Modulegrootte: | Maatwerk |
| gewicht: | 8 kg |

