Wszystkie produkty
słowa kluczowe [ led transparent film screen ] dopasowanie 157 produkty.
P10 Wnętrze pełnobarwne przejrzystość LED Film Display Screen IP67 wodoodporny klejnot elastyczny wysoki
| Rozmiar: | 240*960mm |
|---|---|
| Stopień IP: | IP67 |
| Długość życia: | 100 000 godzin |
Wysoka jasność P6.25 Przejrzysty ekran holograficzny LED 5000cd Ultra Thin Easy Install Low Power High Impact For Glass Window Advertising
| Stosowanie: | Wnętrz |
|---|---|
| Jasność: | 2500 nitów |
| Temperatura przechowywania: | -20 ℃ ~ 60 ℃ |
Szklany wyświetlacz LED przezroczysty elastyczny przezroczysty ekran LED do sprzedaży detalicznej i architektury
| Nazwa produktu: | 403 Zabronione |
|---|---|
| Kod statusu: | 403 |
| Opis: | Serwer zrozumiał żądanie, ale odmawia jego spełnienia. |
P6 Przejrzysty film LED ze szkła ekranu elastyczny do sprzedaży detalicznej i biura
| Packaging Details: | catoon or wooden case according the different size calculation. |
|---|---|
| Delivery Time: | 5days |
| Payment Terms: | D/P,T/T,Western Union |
Premium P6 Komercyjny przezroczysty ekran LED
| Packaging Details: | Carton or Wooden |
|---|---|
| Delivery Time: | 5~15Days |
| Payment Terms: | T/T,Western Union |
Klejny przezroczysty ekran wideo LED P4 P5 P6 P8 P10 P16 P20 Elastyczny przezroczysty ekran filmowy LED do ścian szklanych
| Packaging Details: | catoon or wooden case according the different size calculation. |
|---|---|
| Delivery Time: | 5days |
| Payment Terms: | D/P,T/T,Western Union |
Wyświetlacz LED P4 przezroczysty o wysokiej rozdzielczości do reklam na witrynach sklepowych
| Packaging Details: | Carton or Wooden |
|---|---|
| Delivery Time: | 5~15Days |
| Payment Terms: | T/T,Western Union |
P3.91 Ultra-Lekki Holograficzny Ekran LED Elastyczna Folia LED do Reklam w Witrynach Sklepowych i Centrach Handlowych o Wysokiej Jasności Cyfrowego Digital Signage
| Napięcie robocze: | 5 V |
|---|---|
| Rozmiar: | 250 mm * 1000 mm |
| Projekt: | Przód i tył |
P4 Ultra Cienki Lekki Elastyczny Przezroczysty Ekran LED Folia Samoprzylepna Przezroczyste Elastyczne Ekrany LED do Ścian Okiennych
| nazwa: | Elastyczny ekran filmowy LED |
|---|---|
| Rozmiar szafki: | Dostosowane |
| Maksymalna moc: | 600 W/m² |
Naklejka na szklaną folię Led Kryty, elastyczny ekran, pełnokolorowe okno, przezroczysty wyświetlacz LED do szklanej ściany
| Nazwa: | Przezroczysta folia wyświetlaczy LED |
|---|---|
| Tworzywo: | komputer |
| Kolor: | RGB |

