Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ led transparent film screen ] Eşleşme 157 Ürünler.
P10 İçerideki Tam Renk Şeffaflık LED Film Ekranı IP67 Su geçirmez Yapışkan Esnek Yüksek
| Boyut: | 240*960mm |
|---|---|
| IP derecesi: | IP67 |
| Ömür: | 100000 saat |
Yüksek Parlaklık P6.25 Şeffaf LED Holografik Ekran 5000cd Ultra İnce Kolay Kurulum Düşük Güç Yüksek Etkili Cam Pencere Reklamcılığı İçin
| Kullanım: | T/T, Paypal, Western Union, Alipay |
|---|---|
| Parlaklık: | 2500 Yatak |
| Depolama Sıcaklığı: | -20°C~60°C |
Cam Mağazası Ön Cephe Şeffaf LED Ekranı Perakende ve Mimari için Esnek Şeffaf LED Ekran
| Ürün adı: | 403 Yasak |
|---|---|
| Durum kodu: | 403 |
| Tanım: | Sunucu isteği anladı ancak yerine getirmeyi reddediyor. |
P6 Şeffaf LED Cam Ekran Filmi Yüksek Seri Perakende ve Ofisler için Esnek Ekran
| Packaging Details: | catoon or wooden case according the different size calculation. |
|---|---|
| Delivery Time: | 5days |
| Payment Terms: | D/P,T/T,Western Union |
Premium P6 Ticari Şeffaf LED Ekran – Perakende için Şeffaf LED Ekran
| Packaging Details: | Carton or Wooden |
|---|---|
| Delivery Time: | 5~15Days |
| Payment Terms: | T/T,Western Union |
Yapışkan Şeffaf LED Video Ekranı P4 P5 P6 P8 P10 P16 P20 Yumuşak Şeffaf LED Film Ekranı Cam Duvarı
| Packaging Details: | catoon or wooden case according the different size calculation. |
|---|---|
| Delivery Time: | 5days |
| Payment Terms: | D/P,T/T,Western Union |
Ticari pencere işareti için yüksek çözünürlüklü P4 şeffaf LED cam ekranı
| Packaging Details: | Carton or Wooden |
|---|---|
| Delivery Time: | 5~15Days |
| Payment Terms: | T/T,Western Union |
P3.91 Ultra-Hafif LED Holografik Şeffaf Ekran Esnek LED Film Ekran Cam Pencere Perakende Mağaza Alışveriş Merkezi Reklam Yüksek Parlaklık Dijital Tabela
| Çalışma voltajı: | 5V |
|---|---|
| Boyut: | 250mm*1000mm |
| Proje: | Ön arka |
P4 Ultra İnce Işık Esnek Şeffaf Ekran Led Film Kendiliğinden Yapıştırıcı Cam Pencere Duvarı için Şeffaf Esnek LED Ekranlar
| isim: | Esnek LED Film Ekranı |
|---|---|
| Kabine boyutu: | Özelleştirilmiş |
| Maksimum güç: | 600W/m² |
Led Film Cam Etiketi İç mekan Esnek Ekran Tam Renkli Pencere Şeffaf Led Ekran Cam Duvar için
| İsim: | Şeffaf LED Ekran Filmi |
|---|---|
| Malzeme: | bilgisayar |
| Renk: | RGB |

