Alle producten
zoekwoorden [ led transparent film screen ] overeenkomen 157 producten.
P10 Indoor Full Color Transparency LED Film Display Screen IP67 Waterdicht Kleefmiddel Flexibel Hoog
| Maat: | 240*960mm |
|---|---|
| IP-klasse: | IP67 |
| Levensduur: | 100.000 uur |
Hoge helderheid P6.25 Doorzichtig LED-holografisch scherm 5000cd Ultra dun Makkelijk te installeren Lage energie Hoge impact Voor glazen venster reclame
| Gebruik: | Binnen |
|---|---|
| Helderheid: | 2500 nits |
| Opslagtemperatuur: | -20℃~60℃ |
Glass Storefront Transparent LED Display Flexibel transparant LED-scherm voor detailhandel en architectuur
| Productnaam: | 403 Verboden |
|---|---|
| Statuscode: | 403 |
| Beschrijving: | De server heeft het verzoek begrepen, maar weigert eraan te voldoen. |
P6 Transparante LED Glas Display Film Flexibel Scherm voor High-End Retail & Kantoren
| Packaging Details: | catoon or wooden case according the different size calculation. |
|---|---|
| Delivery Time: | 5days |
| Payment Terms: | D/P,T/T,Western Union |
Premium P6 Commerciële Transparante LED Scherm – Doorzichtig LED Displayscherm voor Detailhandel
| Packaging Details: | Carton or Wooden |
|---|---|
| Delivery Time: | 5~15Days |
| Payment Terms: | T/T,Western Union |
Adhesief transparante led-video-scherm P4 P5 P6 P8 P10 P16 P20 Flexibel transparant led-filmbeeldscherm voor glaswand
| Packaging Details: | catoon or wooden case according the different size calculation. |
|---|---|
| Delivery Time: | 5days |
| Payment Terms: | D/P,T/T,Western Union |
High Definition P4 Transparante LED Glazen Display voor Commerciële Raambordreclame
| Packaging Details: | Carton or Wooden |
|---|---|
| Delivery Time: | 5~15Days |
| Payment Terms: | T/T,Western Union |
P3.91 Ultra-Licht LED Holografisch Transparant Scherm Flexibele LED Film Display voor Glazen Raam Winkelcentrum Reclame Hoge Helderheid Digitale Bewegwijzering
| Werkspanning: | 5V |
|---|---|
| Maat: | 250 mm * 1000 mm |
| Project: | Front&Rear |
P4 Ultra Dunne Licht Flexibele Transparante Scherm Led Film Zelfklevende Transparante Flexibele Led Schermen voor Glazen Raam Muur
| naam: | Flexibel LED-filmscherm |
|---|---|
| Kabinetsgrootte: | Aangepast |
| Max Power: | 600 W/m2 |
Led Film Glass Sticker Indoor Flexible Screen Full Color Window Transparent Led Display Voor glazen muur
| Naam: | Transparante LED-displayfilm |
|---|---|
| Materiaal: | PC |
| Kleur: | RGB |

