Alle producten
zoekwoorden [ transparent led mesh screen ] overeenkomen 114 producten.
P15 Hoge helderheid 3D Drone Screen IP68 Buitenwaterdicht DC12V Led Mesh Vliegscherm voor festivals Evenementshows Brandpromotie Reclame
| Type: | Beschermend scherm |
|---|---|
| Weergavetype: | LED |
| Herbruikbaarheid: | Herbruikbaar en wasbaar |
P25 Pixel Pitch Winddoorlaatbaar Hoogtransparante IP67 Waterdicht en stofdicht Drone Flying LED-scherm voor buitenreclame
| Weerbestendigheid: | Waterdicht en stofdicht |
|---|---|
| Pakket omvat: | 1 x dronescherm, montageaccessoires |
| Stralingshoek: | 160 graden |
P125 RGB PC DMX512 SMD3535 LED Mesh Display Voor buitengebouwen Gemakkelijk te installeren
| Lichte kleur: | RGB |
|---|---|
| Buisschipkleur: | Volle kleur |
| Beschermingsniveau: | IP67 |
Drone vliegende LED-scherm Flexibel Transparant LED Buitenreclame Scherm
| Naam: | drone-LED-display |
|---|---|
| kastgrootte: | aangepast |
| IP-beoordeling: | IP67 |
P6 Transparante LED Glas Display Film Flexibel Scherm voor High-End Retail & Kantoren
| Packaging Details: | catoon or wooden case according the different size calculation. |
|---|---|
| Delivery Time: | 5days |
| Payment Terms: | D/P,T/T,Western Union |
Doorzichtig LED-scherm P6 voor kantoor en detailhandel
| Packaging Details: | cartoons or wooden |
|---|---|
| Delivery Time: | 5-15 days |
| Payment Terms: | T/T,Western Union |
Premium P6 Commerciële Transparante LED Scherm – Doorzichtig LED Displayscherm voor Detailhandel
| Packaging Details: | Carton or Wooden |
|---|---|
| Delivery Time: | 5~15Days |
| Payment Terms: | T/T,Western Union |
High Brightness Transparent Flexible LED Display Film Outdoor Application Glass Window and LED Screen
| Kabinetsgrootte: | aangepast |
|---|---|
| IP -beoordeling: | IP67 |
| Diameter: | 20 mm |
Indoor P3.9 500*500mm 1800-2000cd See Through Full Color RGB Mesh Grille Large Indoor Transparent Glass LED Display Panel Screen
| Helderheid: | 1800-2000cd/m² |
|---|---|
| kijkhoek: | 160 ° |
| Schermdimensie: | 500*500 mm |
Flexibel doorzichtig LED-maasbeeld 125 mm Dc12v IP67 Modulair Voor glazen gordijnen
| Pixelafstand: | 125 mm |
|---|---|
| Levensduur: | 30.000 uur |
| Weergavefunctie: | Video |

