Alle producten
zoekwoorden [ transparent led mesh screen ] overeenkomen 114 producten.
Hoge Helderheid P3.9 Indoor Full Color LED Display 5V 3D Wand Reclame Scherm
| Naam: | Full-color LED-scherm voor binnen |
|---|---|
| Buisschipkleur: | Volle kleur |
| RGB: | 1R1G1B |
Transparante vliegende LED-scherm met drone Magic Carpet Screen LED Film Screen oplaadbaar voor buitenreclame
| Naam: | drone-LED-display |
|---|---|
| Kastgrootte: | Aangepast |
| IP-beoordeling: | IP67 |
Flexibel LED gordijnwandsbeeldscherm Hoog transparantie P83 IP67 PC Body Point Light
| Weergavemodus: | Computer/master synchronisatie |
|---|---|
| LED ATTY: | 1 ST |
| Modulegrootte: | 100 mm*1000 mm |
Flexible Led Screen High Transparency Mesh Led Display Curtain Screen Customized Led Strip Length For Outdoor Advertising
| Naam: | Pixel Mesh LED Display |
|---|---|
| Kabinetsgrootte: | aangepast |
| IP -beoordeling: | IP67 |
Hoge Helderheid P2.6 4000-4500cd Transparante Full Color RGB Mesh Grille Groot Indoor Transparant Glazen LED Display Paneel Scherm
| LED -type: | SMD |
|---|---|
| Type leverancier: | Oorspronkelijke fabrikant, ODM, OEM |
| Werkspanning: | DC5V |
Mesh Grille Scherm Hoge Helderheid Doorzichtig RGB P2.6 Grote Indoor Glazen LED Scherm
| Levensduur: | 50.000 uur |
|---|---|
| Kleurtemperatuur: | 5000K. |
| Schermgrootte: | Aanpasbaar |
7500cd/sqm Helderheid Drone LED Display IP65 Waterdicht 100000 uur Levensduur Voor festivals Stadions
| Schermdimensie: | Aangepast, op maat gemaakt, 5m x 3m, |
|---|---|
| Buisschipkleur: | Volle kleur |
| Gebruik: | Buiten, binnen, semi-outdoor |
Ultradunne LED Transparante Schermfolie P20 Kristalweergave op Commercieel Vensterglas
| Name: | Adhesive LED Transparent Film Screen |
|---|---|
| Screen Type: | Transparent |
| Transparency: | 85% |
Hoogdefinitie-LED-scherm P3.91-7.8 IP65 Hoogtransparantie vensterbeeld voor reclame
| Naam: | LED-scherm met hoge resolutie |
|---|---|
| Pixelconfiguratie: | Smd1921 |
| Buisschipkleur: | Volle kleur |
Inrichtingsreclame Flexibel transparant scherm P6 LED-schermfilm
| Naam: | Transparant beeldscherm |
|---|---|
| Gebruik: | Advertentie voor binnen |
| Pixels: | 6 mm |

