Όλα τα Προϊόντα
λέξεις-κλειδιά [ transparent led mesh screen ] αντιστοιχία 114 προϊόντα.
Υψηλή φωτεινότητα P3.9 εσωτερική οθόνη LED πλήρους χρώματος 5V 3D οθόνη διαφήμισης τοίχου
| Ονομασία: | Εσωτερική οθόνη LED πλήρους χρώματος |
|---|---|
| Χρώμα τσιπ σωλήνα: | Πλήρες χρώμα |
| RGB: | 1R1G1B |
Διαφανής πτητική οθόνη LED με οθόνη μαγικού χαλιού Drone οθόνη ταινίας LED οθόνη επαναφορτιζόμενη για εξωτερική διαφήμιση
| Όνομα: | Οθόνη LED drone |
|---|---|
| Μέγεθος ντουλαπιού: | Προσαρμοσμένο |
| Διαβάθμιση IP: | IP67 |
Ελαστική οθόνη LED υψηλής διαφάνειας P83 IP67 PC Body Point Light
| Λειτουργία εμφάνισης: | Υπολογιστής/κύριος συγχρονισμός |
|---|---|
| LED Ποσότητα: | 1 ΤΕΜ |
| Μέγεθος μονάδας: | 100mm*1000mm |
Flexible Led Screen High Transparency Mesh Led Display Curtain Screen Customized Led Strip Length For Outdoor Advertising
| Ονομα: | Οθόνη LED Pixel Mesh |
|---|---|
| Μέγεθος γραφείου: | προσαρμοσμένος |
| Βαθμολογία IP: | IP67 |
Υψηλής Φωτεινότητας P2.6 4000-4500cd Διάφανο Πλήρους Χρώματος RGB Πλέγμα Πλέγματος Μεγάλο Εσωτερικό Διαφανές Γυάλινο Πίνακα Οθόνης LED
| Τύπος LED: | SMD |
|---|---|
| Προμηθευτής: | Αρχικός κατασκευαστής, ODM, OEM |
| Τάση λειτουργίας: | DC5V |
Πλέγμα μάσκας Οθόνη Υψηλής Φωτεινότητας Διάφανη RGB P2.6 Μεγάλη Εσωτερική Οθόνη LED Γυαλιού
| Διάρκεια ζωής: | 50.000 ώρες |
|---|---|
| Θερμοκρασία χρώματος: | 5000 χιλιάρικα. |
| Μέγεθος οθόνης: | Προσαρμόσιμος |
7500cd/sqm φωτεινότητα Δρόνο LED οθόνη IP65 Αδιάβροχη 100000-ωρη διάρκεια ζωής Για φεστιβάλ σταδίων
| Διάσταση οθόνης: | Προσαρμοσμένο, Προσαρμοσμένο, 5m x 3m, |
|---|---|
| Χρώμα τσιπ σωλήνα: | Πλήρες χρώμα |
| Χρήση: | Υπαίθρια, εσωτερική, ημι-εξωτερική |
Υπερ- λεπτή διαφανής οθόνη με LED ταινία P20 Κρυστάλλινη οθόνη σε εμπορικό γυαλί παραθύρου
| Name: | Adhesive LED Transparent Film Screen |
|---|---|
| Screen Type: | Transparent |
| Transparency: | 85% |
Εικονική οθόνη LED υψηλής ευκρίνειας για διαφήμιση
| Ονομασία: | Εικονική οθόνη LED υψηλής ευκρίνειας |
|---|---|
| Διαμόρφωση εικονοστοιχείων: | Smd1921 |
| Χρώμα τσιπ σωλήνα: | Πλήρες χρώμα |
Διαφήμιση εσωτερικών χώρων Ευέλικτη διαφανής οθόνη οθόνης P6 LED οθόνη ταινία
| Ονομασία: | Διαφανής οθόνη |
|---|---|
| Χρήση: | Εσωτερική διαφήμιση |
| Εικονοστοιχεία: | 6mm |

