Όλα τα Προϊόντα
λέξεις-κλειδιά [ transparent led mesh screen ] αντιστοιχία 114 προϊόντα.
Π4 Πλατεία εσωτερικού γυαλιού Διαφανής οθόνη ταινίας LED Διαφανείς πάνελ LED Strip Mesh Display Screen
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | -20 ℃ ~+65 ℃ |
|---|---|
| Βάρος πάνελ: | 4 κιλά |
| Χαρακτηριστικό: | Εύκολη εγκατάσταση |
Εξωτερική ευέλικτη RGB πλήρης χρώματος διαφανής οθόνη πινέλας LED με πίκσελ σε πλήρες χρώμα P41.5 ελαφριά οθόνη οθόνης βίντεο
| Διάμετρος: | 20mm |
|---|---|
| Χρώμα: | RGB |
| Εγγύηση: | 2 ετών |
Διαφανής οθόνη LED εξωτερικού χώρου με άκαμπτο πλαίσιο IP67, προσαρμοσμένη
| Μέγεθος ντουλαπιού: | Προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Ονομασία: | οθόνη των υπαίθριων διαφανών οδηγήσεων |
| Βαθμολογία IP: | IP67 |
Υψηλή φωτεινότητα P125 DC12V Κεραμίδας Παράθυρο καταστήματος Γυαλί τηλεόραση LED Πίνακες Led Διάφραξη Διάφραστη οθόνη LED
| Όνομα προϊόντος: | Οθόνη LED Mesh |
|---|---|
| Βάρος: | 1,8 κιλά |
| Εξουσία: | 48W |
Αδιάβροχη εξωτερική εύκαμπτη οθόνη LED Mesh με κύλιση IP67 Διαφανής οθόνη πλέγματος P125 για διαφήμιση
| Υλικό: | Καλαθοσφαίνω |
|---|---|
| Όνομα προϊόντος: | Οθόνη LED Mesh |
| Ονομα: | XH-HXH3003P12 (RGB) -P125 |
Εξωτερική IP67 Εύκαμπτη Οθόνη LED Mesh Scrolling Διαφανής Οθόνη Πλέγματος P125 για Διαφήμιση Πρόσοψης Μέσων
| Υλικό: | Καλαθοσφαίνω |
|---|---|
| Όνομα προϊόντος: | Οθόνη LED Mesh |
| Ονομα: | XH-CXG3003P12 (RGB) -P125 |
P62.5 Pixel LED Mesh Video Wall IP67 12V Εξωτερική Ευέλικτη Οθόνη LED
| Ονομασία: | Διαφανής Οθόνη LED |
|---|---|
| Διάσταση οθόνης: | Προσαρμοσμένο |
| Χρώμα: | RGB |
Εξωτερικές Εύκαμπτες Ελαφριές Οθόνες Πλέγματος LED Pixel SMD5050 P41.5 για Εξωτερικό Τοπίο
| Υλικό: | Καλαθοσφαίνω |
|---|---|
| Όνομα προϊόντος: | Οθόνη LED Mesh |
| Ονομα: | XH-CXG2001S-P41.5 ((RGB) |
Οθόνη LED γυαλιού παραθύρου υψηλής φωτεινότητας εξωτερικού χώρου Διαφανής Εύκαμπτη Οθόνη LED κουρτίνας
| Ονομασία: | Οθόνη LED Γυαλιού Παραθύρου |
|---|---|
| Μέγεθος ντουλαπιού: | Προσαρμοσμένο |
| Βαθμολογία IP: | IP67 |
SMD3535 P100 LED Mesh Display εξωτερική IP67 Αδιάβροχο LED Grid Screen Light για διαφήμιση
| Ονομασία: | Οθόνη LED Mesh |
|---|---|
| Εξουσία: | 75W/M2 |
| WB φωτεινότητα: | 2000-3000CD |

