Alle producten
zoekwoorden [ transparent led mesh screen ] overeenkomen 114 producten.
P4 Venster Innenglas Transparent Led Film Display Transparent Panels Led Strip Mesh Display Screen
| Bedrijfstemperatuur: | -20 ℃ ~+65 ℃ |
|---|---|
| Paneelgewicht: | 4 kg |
| Functie: | Eenvoudige installatie |
Outdoor Flexibele RGB Full Color Transparante LED Pixel Mesh Scherm Full Color P41.5 Lichtgewicht Net Video Gordijn Display
| Diameter: | 20 mm |
|---|---|
| Kleur: | RGB |
| Garantie: | 2 jaar |
Rigid Frame Outdoor Transparent LED Screen IP67 Transparent Screen Display Op maat gemaakt
| kastgrootte: | Op maat |
|---|---|
| Naam: | het openlucht transparante LEIDENE scherm |
| IP -beoordeling: | IP67 |
Hoge helderheid P125 DC12V gordijn winkelruimte Glas tv led panelen Mesh display Transparent led scherm
| Productnaam: | LED -maasscherm |
|---|---|
| Gewicht: | 1,8 kg |
| Stroom: | 48W |
IP67 Waterdicht Buiten Flexibel Scrollend LED Mesh Display Transparent Grid Screen Mesh P125 Voor reclame
| Materiaal: | Pc |
|---|---|
| Productnaam: | LED -maasscherm |
| Naam: | XH-HXH3003P12 (RGB) -P125 |
Outdoor IP67 Flexibel Scrollend LED Mesh Display Transparant Grid Scherm P125 voor Media Gevel Reclame
| Materiaal: | Pc |
|---|---|
| Productnaam: | LED -maasscherm |
| Naam: | XH-CXG3003P12 (RGB) -P125 |
P62.5 Pixel LED Mesh Video Wall IP67 12V Outdoor Flexibel LED Scherm
| Naam: | LED Mesh Video Wall |
|---|---|
| Schermdimensie: | Op maat |
| Kleur: | RGB |
Outdoor Flexibele Lichtgewicht SMD5050 P41.5 Flexibele Led Pixel Mesh Schermen voor Buiten Landschap
| Materiaal: | Pc |
|---|---|
| Productnaam: | LED -maasscherm |
| Naam: | XH-CXG2001S-P41.5 ((RGB) |
Hoge Helderheid Raamglas LED Scherm Buiten Transparant Flexibel LED Gordijn Scherm
| Naam: | Raamglas LED-scherm |
|---|---|
| kastgrootte: | Op maat |
| IP -beoordeling: | IP67 |
SMD3535 P100 LED Mesh Display Outdoor IP67 Waterdicht LED Grid Screen Light Voor reclame
| Naam: | LED -gaasdisplay |
|---|---|
| Stroom: | 75W/M2 |
| WB helderheid: | 2000-3000cd |

